zadzwon(5).png

przesylki-do-12.jpg

Wysyłka do godziny 12:00 nie obowiązuje na produkty z wydłużonym terminem dostawy. 

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu i nabyli go w sklepie cobbo.pl.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png

  • Robot odkurzająco COBBO PRO 27 - bez funkcji mopowania

Symbol: RS/PRO27/BM

Robot odkurzająco COBBO PRO 27 bez funkcji mopowania | Nawigacja: Laser | Język wypowidanych komunikatów: Polski | Siła ssania: 2700PA

Rodzaj wysyłki Kurier
Brak towaru
1890.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu Produkt w produkcji, dostawa w terminie od 30 dni do 60 dni.
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 5.4 kg
Zostaw telefon

 

image

Po wielkich sukcesach sprzedażowych robotów do mycia okien, takich jak COBBO w110-s (2015), COBBO i3 (2017), COBBO e3 (2019), COBBO i4 (2020), oraz COBBO i5 (2022) wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i postanowiliśmy powtórzyć sprawdzony model sprzedaży robotów i3 oraz e3. Polega on na stworzeniu dwóch wariantów robotów o bardzo podobnych parametrach, lecz różnej cenie.

 

Przedstawiamy model COBBO e5.

 

image
imageimage

imageimage
imageimage

 

 

Robot został ulepszony poprzez zastosowanie nowoczesnego systemu sonicznego spryskiwania powierzchni za pomocą ultradźwięków, co prowadzi do bardziej skutecznego oczyszczania. Dzięki temu robot skuteczniej eliminuje możliwość powstawania smug niż kiedykolwiek wcześniej.

 image

 

 

COBBO e5 jest wszechstronnie wykorzystywany do różnorodnych zadań. Może bez problemu pracować zarówno na oknach, jak i na innych płaskich szklanych powierzchniach, takich jak  balustrady, kabiny prysznicowe, lustra czy nawet płytki na ścianach (o niewielkiej fudze).

 imageimage

 

 

Za pomocą dwóch ruchomych obręczy, które swobodnie przemieszczają się po powierzchni okna lub ściany oraz dzięki AI-inteligentnej technologiiobliczania ścieżkiCOBBO e5 skutecznie czyści płaskie powierzchnie.

 imageimage

 

 

Uruchomienie jest banalnie proste. Czyszczenie okien nie mogłoby być łatwiejsze! Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a robot jest gotowy do pracy.

 image

 

 

Wbudowany system podtrzymywania zasilania (UPS) zapobiega upadkowi robota nawet w przypadku utraty energii elektrycznej. Dodatkowo, dołączony jest również linka bezpieczeństwa, który wytrzymuje obciążenie do 150 kg.

 
imageimage

 

 

Zastosowane zostały wysokiej jakości materiały do produkcji dwustronnych mopów, które pracują w układzie obrotowym. Dolna część mopa myje na mokro, podczas gdy górna poleruje czyszczoną powierzchnię na sucho.

 imageimage

 

 

Robot może być obsługiwany za pomocą pilota lub za pomocą mobilnej aplikacji Tuya Smart - wszystko po to, aby zapewnić maksymalną wygodę. Aplikacja mobilna umożliwia również dostosowanie częstotliwości aplikacji płynu czyszczącego w zależności od 

 

Mycie okien nigdy nie było prostsze!

 

#cobbo


3 tryby sprzątania
do automatycznego czyszczenia

image

 

Prędkość czyszczenia
 4 min/m²

image

 

Automatyczne zakończenie
pracy

  image

Algorytm sterowania
 zapobiegający upadkowi

image

 

Do grubości powyżej 6mm
(jednoszybowa) lub 4mm (dwuszybowa)

image

 

Automatyczne wykrywanie krawędzi
okna oraz uskoków

image


Zawartość opakowania image

Robot do mycia okien
12x Ściereczka z mikrofibry
4x Obręcz czyszcząca
1x Pilot sterujący z bateriami typu AAA
1x Zasilacz
1x Przewód zasilający AC (1,5m)
1x Przedłużacz zasilający DC (4m)
1x Buteleczka do dozowania płynu
1x Linka zabezpieczająca
1x Instrukcja obsługi
Szczegółowa specyfikacja image
Model HCR-15
Napięcie wejściowe AC100~240V, 50/60 Hz
Moc znamionowa 80W
Pojemność akumulatora 500mAh
Wymiary zewnętrzne 295 x 145 x 100mm
Siła ssania 2800 Pa
Waga netto 1,07kg
Czas działania UPS 20 min
Sposób sterowania Pilot zdalnego sterowania

image

image

Najczęściej zadawane pytania dotyczące COBBO E5
Jaki płyn możemy stosować w robocie?
Do spryskiwania tarcz czyszczących z mikrofibry można stosować dowolny płyn do mycia szyb. Do zbiorniczka w robocie należy stosować płyn zalecany przez producenta lub czystą wodę.

Co się stanie gdy robot utraci zasilanie w trakcie pracy?

Robot posiada specjalny układ podtrzymywania zasilania (UPS), dzięki czemu potrafi on zmagazynować energię wystarczającą do utrzymania robota na oknie przez okres do 30 minut od utraty zasilania.

Czy robot pracuje na samym akumulatorze?

W zestawie dostępny jest zasilacz wraz z przewodem i musi on być podłączony do gniazdka elektrycznego aby mógł pracować. Zasięg pracy obejmuje nawet kilkumetrowe, bardzo wysokie witryny.

Czy robot poradzi sobie na oknach dachowych?

Tak, robot równie efektywnie pracuje na oknach dachowych jak w przypadku tradycyjnego użytkowania.

Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne robota?

Wszystkie urządzenia jakie oferujemy, są dostępne w danym momencie tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

Czy robot może działać bezprzewodowo?

Żaden robot do mycia okien nie działa bezprzewodowo. Robot potrzebuje stałego połączenia, jednak posiada łącznie aż 5m zasięgu przewodów.

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego modelu do Twojego domu?


 

Gwarancja
Oferujemy 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej w dowolnym momencie (nawet dzień przed zakończeniem podstawowej gwarancji) do 5 lat.
Przedłuż gwarancję - wyślij nam wiadomość >
Akcesoria

W naszym sklepie możesz zakupić każdą ilość części eksploatacyjnych takich jak ściereczki z mikrofibry i inne, a to wszystko w najniższej cenie - bez obaw o ich dostępność.

Kup akcesoria do swojego modelu >

Pomoc w obsłudze

Każdy z naszych klientów otrzymuje kontakt do opiekuna, który pomaga poznać pełen wachlarz zastosowań robota. Pomoc w obsłudze obowiązuje przez cały okres użytkowania urządzenia.

Serwis door-to-door

W razie potrzeby naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Nasze zaplecze serwisowe w ciągu 5 dni roboczych odsyła w pełni sprawne urządzenie na wskazany adres.

 

Możliwość przetestowania urządzenia

Ze względu na charakter produktu oferujemy w pełni darmowe przetestowanie urządzenia w domowych warunkach klienta, dzięki czemu można sprawdzić możliwości robota w praktyce.

Zadzwoń i dowiedz się, jak to zrobić:

imageDołącz do naszej społeczności!


Znajdź nas na naszych mediach społecznościowych. Dowiedz się o aktualizacjach, poznaj nasze najnowsze urządzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!


Facebook Instagram Tiktok image

image

image

image

image

image

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png