• Porównaj roboty COBBO

Porównaj inteligentne roboty marki COBBO Robotics

Osoby poszukujące najlepszego robota do swojego domu bez wątpienia stają przed bardzo trudnym wyborem. Inteligentny robot sprzątający, robot kuchenny czy robot do mycia okien to sprzęt, jaki kupujemy z zamiarem wykorzystania ich przez wiele lat.

Jako marka COBBO Robotics zajmujemy się wprowadzaniem na rynek profesjonalnych urządzeń do użytku domowego, a naszym priorytetem jest jak najwyższa skuteczność pracy w dziedzinie sprzątania, czyszczenia oraz gotowania za pomocą nowoczesnych robotów.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie oferują najwyższe osiągi, jednocześnie implementując najnowsze dostępne technologie. Różnice pomiędzy naszymi modelami wynikają głównie z uwagi na zapotrzebowanie i preferencje Klientów, dzięki czemu u nas każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Roboty sprzątające z autonomiczną stacją czyszczącąTegoroczną nowością w asortymencie są bezobsługowe roboty sprzątające z autonomiczną stacją czyszczącą – seria modeli PRO 28. Do tej pory stacje do robotów pełniły funkcję wyłącznie ładowania lub opróżniania brudu do worka. Najnowsze modele to prawdziwa rewolucja, ponieważ roboty w pełni samodzielnie przygotowują się do kolejnych cyklów sprzątania, obejmując mycie i suszenie mopów, proces sterylizacji, uzupełnianie wody do pojemnika w robocie, a także oczyszczanie się samej stacji z brudnej wody.

Roboty z serii PRO 28 polecamy szczególnie osobom, którym zależy na niemal całkowicie bezobsługowym działaniu robota. Wystarczy jedno uzupełnienie zbiornika na wodę w stacji, a roboty będą samodzielnie sprzątać nawet do kilkunastu razy.

Model PRO 28 3D ULTRA z uwagi na większe zbiorniki, polecamy do domu o powierzchni większej niż 100 m2 na jednej kondygnacji. 

Model PRO 28 3D polecamy dla domu o powierzchni około 100 m2 na jednej kondygnacji lub mniejszej.

Obydwa modele są sugerowany dla osób posiadających zwierzęta domowy jak np. psy czy koty.

Dowiedz się więcej!

PRO 28 3D ULTRA

>>> Do produktu! <<<

PRO 28 3D

>>> Do produktu! <<<

 

Automatyczne roboty do mycia okien


Porownanie-robotow-do-mycia-okien.jpg

Doskonale wiemy jak znienawidzoną przez wszystkich czynnością jest mycie okien oraz jak trudne jest utrzymanie ich czystości w perfekcyjnym stanie bez żadnych smug. Automatyczne myjki do okien są idealnym rozwiązaniem, ponieważ bez trudu poradzą sobie z takim zadaniem. Takie urządzenie możesz wykorzystać również na innych powierzchniach płaskich, nawet tych trudno dostępnych. Jeśli szukasz skutecznego robota, który całkowicie wyręczy Cię z tej czynności, sprawdź nasze dwa najlepsze modele robotów do mycia okien.


Model e6 Slim polecamy do powierzchni o większych zabrudzeniach, w których występują zaschnięte plamy. Robot pracuje również na dużych przeszkleniach oraz oknach dachowych.

Model i5 polecamy do okien standardowych oraz dużych przeszkleń. Robot poradzi sobie również z oknami o dużym stopniu zanieczyszczenia, natomiast może być wymagane podwójne uruchomienie na takich powierzchniach.Dowiedz się więcej!

e6 Slim

>>> Do produktu! <<<

i5

>>> Do produktu! <<<

 

Bestsellerowe roboty sprzątające


Oprócz robotów z automatycznymi stacjami czyszczącymi oferujemy także bestsellerowe modele robotów sprzątających z funkcją mopowania, które zyskały szerokie grono bardzo zadowolonych użytkowników.

Model LF80 polecamy dla domów o powierzchni do 120m2 na jednej kondygnacji. Robot z uwagi na ogromną siłę ssania jest najlepszym wyborem w przypadku występowania dużej ilości dywanów i wykładzin.

Model PRO 27 UV polecamy dla domów o powierzchni do 150m2 na jednej kondygnacji. Ze względu na stację opróżniającą i dezynfekcję UV, robot świetnie sprawdzi się, jeśli w domu są małe dzieci oraz zwierzęta domowe.

Model PRO 27 polecamy dla domów z powierzchnią około 150m2 na jednej kondygnacji bez występowania zwierząt domowych oraz z mniejsza liczbą dywanów oraz wykładzin.Dowiedz się więcej!

LF80

>>> Do produktu! <<<

PRO 27 UV

>>> Do produktu! <<<

PRO 27

>>> Do produktu! <<<

Dobierz robota za darmo razem z konsultantem!

Zajmujemy się profesjonalnym doborem urządzenia na podstawie indywidualnych warunków i potrzeb każdego Klienta. Wystarczy jeden telefon, a podczas krótkiej rozmowy konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci wybrać najlepszy model urządzenia do Twojego domu.


Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem/taryfą operatora.

 

Jaki robot sprzątajacy wybrać?

Zastanawiając się nad zakupem robota sprzątającego, najważniejsze jest to, aby robot był przede wszystkim skuteczny, ale i posiadał cechy i funkcje, które mogą okazać się niezbędne w Twoich warunkach domowych. Zadaj sobie kilka pytań, które pomogą Cię nakierować w stronę odpowiedniego modelu. Czy robot jest odpowiednio niski i zmieści się pod meblami? Czy w domu na co dzień pozostaje wiele sierści po zwierzakach? Ile metrów kwadratowych robot będzie sprzątał? Najważniejszymi parametrami w robotach sprzątających jest wysokość robota, siła ssąca, pojemność baterii czy dostępność funkcji opróżniania brudu do stacji. Najlepszy robot to taki, który skutecznie posprząta brud z każdego zakamarku, nie będzie wymagał żadnych poprawek oraz poradzi sobie z całą kondygnacją na jednym doładowaniu.

Czy robot do mycia okien warto kupić?

Opanowanie mycia okien do perfekcji wymaga wiele trudu i wysiłku fizycznego. Co więcej, w nowo wybudowanych domach stosuje się więcej przeszkleń, niż kiedyś. Automatyczny robot do mycia okien jest urządzeniem stworzonym do tego, aby wyręczyć człowieka od ręcznego mycia okien – szczególnie tych, które są trudno, a ich umycie wiąże się z niebezpieczeństwem użytkownika. Zatem robot do mycia okien stanowi nieocenioną pomoc w czyszczeniu okien, a także i innych powierzchni płaskich, takich jak lustra, balustrady, płytki, kabiny prysznicowe. Robot dociera do trudno dostępnych i wysokich miejsc, jak np. w oknach dachowych W czasie pracy robota możesz zająć się czymś innym lub podarować sobie odrobinę relaksu.

Czy warto kupić odkurzacz z funkcją mopowania?

To pytanie zadaje sobie wiele osób stojących tuż przed zakupem wymarzonego robota. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, gwarantujemy Ci, że warto! Każdy robot sprzątający w naszej ofercie obejmuje skuteczną funkcję mopowania. Nasze roboty potrafią doskonale odkurzyć i wymopować dom za pośrednictwem jednego cyklu czyszczenia. W praktyce, robot poruszając się po powierzchni podłogi najpierw odkurza ją za pomocą szczotek bocznych, szczotki głównej i siły ssącej, a następnie mopuje przy użyciu wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry. Jako jedni z nielicznych umożliwiamy stosowanie własnego, dedykowanego płynu do mopowania, które w połączeniu z zaawansowanym systemem szorowania, pozwoli robotowi na skuteczne mycie nawet zaschniętych plam.