Pobieranie aktualizacji systemu

1. Na stronie głównej www.cobbo.pl przechodzimy w zakładkę "Przepisy".

2. Następnie klikamy w przycisk "Pobierz". Zwróć uwagę, aby pobrać właściwy plik aktualizacyjny, zależny od aktualnej wersji oprogramowania.

3. Pobrany plik wypakowujemy (wyodrębnij wszystkie), a następnie kopiujemy i wklejamy na dysk zewnętrzny (dostępny w każdym zestawie robota). Tak przygotowany dysk możemy odłączyć do komputera i przejść do aktualizacji robota.


Uwaga - użytkownicy modelu COBBO TP6 powinni zostawić na dysku pliki o nazwie int_cookbook.txt oraz ext_cookbook.txt
Wgrywanie aktualizacji na robota kuchennego 

1. Podłączamy dysk zewnętrzny do wyłączonego urządzenia (kabel sieciowy powinien być odłączony od kontaktu).


2. Następnie podłączamy kabel zasilający do kontaktu, po czym wciskamy boczny przycisk zasilania (dotyczy modelu COBBO 7). Teraz urządzenie powinno samoistnie się uruchomić i zacząć wgrywać aktualizacje.

COBBO 7 COBBO TP6


Ciąg dalszy instrukcji dla robota COBBO 7:


3. Oczekujemy, aż na ekranie zakończy się aktualizacja. Rozpoznamy to po braku pojawiających się informacji na ekranie. Wśród nich będzie m.in. "Program 100%".


4. Wyłączamy robota bocznym przyciskiem zasilania, a następnie wyciągamy dysk i uruchamiamy robota do pracy. Gotowe!Ciąg dalszy instrukcji dla robota COBBO TP6:
3. Po załadowaniu plików, ekran wygasi się, po czym należy wcisnąć przycisk główny (gałkę) urządzenia, co spowoduje instalacje aktualizacji.4. Gdy na ekranie pojawi się w okienku komunikat, należy odłączyć zasilanie od urządzenia i uruchomić urządzenie ponownie.5. Po ponownym uruchomieniu, aktualizacja dobiegnie końca. Możemy odłączyć dysk zewnętrzny od urządzenia. Po aktualizacji, zalecamy usunąć pliki aktualizacyjne z dysku, aby pozostawić jedynie int_cookbok.txt oraz ext_cookbook.txt.


6. Tak przygotowany dysk, można podłączyć ponownie do robota. Gotowe!


Usuwamy pliki aktualizacyjne i pozostawiamy pliki int_cookbook.txt oraz ext.cookbook.txt
Jeśli masz problem z przeprowadzeniem aktualizacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem 17 200 03 60!