zadzwon(5).png

przesylki-do-12.jpg

Wysyłka do godziny 12:00 nie obowiązuje na produkty z wydłużonym terminem dostawy. 

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu i nabyli go w sklepie cobbo.pl.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png

 • Robot do mycia okien COBBO e6 slim

Symbol: e6

COBBO e6 slim to robot do mycia okien, który działa na wielu powierzchniach szklanych, płytkach ściennych i gładkich ścianach. Robot ten został wyposażony w funkcje automatycznego spryskiwania powierzchni czyszczących Dual Perfect Spray TM oraz system obliczania ścieżki pracy AI Cleaning Path TM.

Rodzaj wysyłki Paczkomat, Kurier
1590.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost Pobranie 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 2.5 kg

Zakup na raty? Zadzwoń: 537 591 001

Zostaw telefon

 

 

image

 

 


"Nic tak dokładnie nie umyje powierzchni,

 jak ruch rotacyjny imitujący pracę ludzkich rąk...!" 

J.SmithJ

Po ogromnych sukcesach sprzedażowych robotów do mycia okien COBBO w110-s (2017) COBBO i3, COBBO e3 (2019), COBBO i4 (2020), a także modeli COBBO i5 (2022) i COBBO e5 (2023) nadszedł czas na nowy model - COBBO e6 slim.

Technologie wypracowane przez 11 lat rozwoju robotów do okien, pozwoliły nam wyjść na lidera wśród tych urządzeń.

COBBO e6 Slim to robot czyszczący, który działa na wielu rodzajach powierzchni. Pracuje on na wbudowanym silniku próżniowym, który zasysa powietrze i tym samym utrzymuje się na płaskich powierzchniach. Wbudowany UPS (układ podtrzymywania zasilania) zapobiega upadkowi robota, nawet w przypadku braku energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu AI Cleaning Path™, systemu inteligentnego obliczania ścieżki, COBBO e6 samodzielnie potrafi obliczyć powierzchnię pracy oraz ustalić prawidłową ścieżkę czyszczeniaModel ten posiada również najnowszy system automatycznego spryskiwania powierzchni Dual Perfect Spray™, dzięki zastosowaniu dwóch dysz spryskujących wykorzystujących system spryskiwania sonicznego ultradźwiękowego. Robot skuteczniej eliminuje możliwość powstawania smug niż kiedykolwiek wcześniej. Robot może być sterowany z aplikacji mobilnej Tuya Smart, jak również ręcznie z pilota do zdalnego sterowania.

 

image

       Co go wyróżnia.

image

imageimage

 

 

 

Model COBBO e6 slim został obniżony w porównaniu z poprzednikiem aż o 2,6 cm osiągając dzięki temu wysokość 7,4 cm. Niższa wysokość umożliwia pracę również w miejscach ciężko dostępnych.

 imageimage

 

 

 

System dwóch dysz spryskujących wykorzystujących technologię spryskiwania sonicznego ultradźwiękowego. Robot dzięki technologii Dual Perfect Spray™ skuteczniej eliminuje możliwość powstawania smug niż kiedykolwiek wcześniej.

Jedyny robot w Polsce, który podczas pracy w warunkach występowania wiatru prawidłowo nanosi detergent na czyszczoną powierzchnie. 

 imageimage

 

 

 

Najnowszy model COBBO e6 slim został wyposażony w technologię AI Cleaning Path™, dzięki której robot potrafi samodzielnie zbadać powierzchnię pracy oraz ustalić prawidłową ścieżkę czyszczenia. System ten za pomocą dwóch ruchomych obręczy, które swobodnie przemieszczają się po powierzchni okna oraz algorytmowi AI obliczania ścieżki pracy pozwala na skuteczne umycie całej powierzchni czyszczonej.  

 imageimage

 

 

 

Zastosowanie tak dużego pojemnika, pozwala na umycie aż 40 m2 lub 20 okien standardowych, jednorazowo uzupełniając pojemnik w robocie COBBO e6 slim płynem.

 image

Cechy produktu.

 

 Aplikacja sterująca (system Android i iOS)

 Robot przeznaczony do szyb o grubości minimum 6 mm (jednowarstwowych - standardowa grubość występująca w oknach jednowarstwowych) lub powyżej 4 mm (wielowarstwowych - standardowa grubość występująca w oknach wielowarstwowych)

 Technologia AI Cleaning Path™  obliczania ścieżki pracy

 Funkcja automatycznego spryskiwania Dual Perfect Spray™ 

 4 automatyczne tryby czyszczenia

 Automatyczne zakończenie pracy

 Wbudowany UPS (układ podtrzymywania zasilania)

 Algorytm sterowania zapobiegający upadkom

 Automatyczne wykrywanie krawędzi okna

 Ściereczki z wysokiej jakości mikrofibry

 Linka bezpieczeństwa (wytrzymała do 150 kg) 

 Pilot zdalnego sterowaniaSpecyfikacja


Model E6 Slim
Napięcie wejściowe AC100~240V, 50/60 Hz
Moc znamionowa 72W
Pojemność akumulatora 650 mAh
Wymiary zewnętrzne 295 x 145 x 74mm
Siła ssania 2800 Pa
Waga netto 1131g
Czas działania UPS 20 min
Sposób sterowania

Pilot zdalnego sterowania

Wykrywanie krawędzi

Automatyczne

Systemy zabezpieczeń System UPS, linka bezpieczeństwa
System czyszczenia

Dual Perfect Spray™: Podwójny system spryskiwania soniczny ultradźwiękowy

System planowania pracy AI Cleaning Path™: System inteligentnego planowania ścieżki czyszczenia
Pojemność zbiornika 50ml
System spryskiwania Automatyczny/manualny

image

Robot nowej generacji

Szerokie zastosowanie

COBBO e6 jest urządzeniem wszechstronnym, wykorzystywanym do różnorodnych zadań. Może pracować zarówno na oknach, również dachowych, jak i na innych płaskich szklanych powierzchniach. Robot posiada szeroki wachlarz zastosowań. 


Silnik nowej generacji

Bardzo mocny i wysokowydajny silnik z zastosowanym innowacyjnym ustawieniem łopatek wirnika w silniku ssącym umożliwiającym stabilne przyssanie robota do czyszczonej powierzchni. Dodatkowo jednostka została wygłuszona, co powoduje cichszą pracę urządzenia.


 

Jeszcze większy akumulator

Model e6 slim został wyposażony w jeszcze większy akumulator o pojemności 650 mAh, co w przypadku utraty stałego zasilania pozwala mu na utrzymanie się na powierzchni szyby aż do 20 min


Prosty w obsłudze

Uruchomienie jest banalnie proste. Czyszczenie okien nie mogłoby być łatwiejsze! Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a robot sam określi wielkość powierzchni czyszczonej, przeprowadzi mycie, naniesie detergent na powierzchnie oraz po zakończeniu pracy poinformuje sygnalizacją dźwiękową.

 

System UPS, linka bezpieczeństwa

Wbudowany system podtrzymywania zasilania (UPS) zapobiega upadkowi robota nawet w przypadku utraty energii elektrycznej. Dodatkowo, dołączona jest również linka bezpieczeństwa, która wytrzymuje obciążenie do 150 kg.


Ściereczki z wysokiej jakości mikrofibry

Zastosowane zostały wysokiej jakości materiały do produkcji dwustronnych mopów, które pracują w układzie obrotowym. Okrągłe obręcze pozwalają na obrotowy zakres ruchu odwzorowujący  ręczne mycie okien. Dolna część mopa myje na mokro, podczas gdy górna poleruje czyszczoną powierzchnię na sucho.

 

Systemy zdalnego sterowania

Robot może być obsługiwany za pomocą pilota lub za pomocą mobilnej aplikacji Tuya Smart - wszystko po to, aby zapewnić maksymalną wygodę. Aplikacja mobilna umożliwia również dostosowanie częstotliwości aplikacji płynu czyszczącego w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni oraz wybór trybu pracy.


Tuya Smart

 

Tuya Smart to mobilna aplikacja, która stawia inteligencję domową na najwyższym poziomie. Umożliwia ona sterowanie większością urządzeń marki COBBO Robotics i nie tylko, dzięki niej możemy również sterować oświetleniem, kamerami, roletami i wieloma innymi urządzeniami smart. Znakomita kompatybilność sprawia, że zapewnia pełną centralizację zarządzania inteligentnym domem. Aplikacja została doceniona przez swoich użytkowników, otrzymując średnią ocenę 4,6/5 przy 219 tys. opinii.

 

Nowoczesny Design

Dopasowany do każdego wnętrza – nowoczesny design robota został zaprojektowany tak, aby stał się zarówno praktyczną pomocą jak i ozdobą w Twoim domu.


sss

image

 

 

Gwarancja - oferujemy 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej w dowolnym momencie (nawet dzień przed zakończeniem podstawowej gwarancji) do 5 lat.

 


image

 

 

 

Każdy z naszych klientów otrzymuje kontakt do opiekuna, który pomaga poznać pełen wachlarz zastosowań robota. Pomoc w obsłudze obowiązuje przez cały okres użytkowania urządzenia.

 


image

 

 

 

W razie potrzeby naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Nasze zaplecze serwisowe w ciągu 5 dni roboczych odsyła w pełni sprawne urządzenie na wskazany adres 

 


image

 

 

W naszym sklepie możesz zakupić każdą ilość części eksploatacyjnych takich jak ściereczki z mikrofibry, dedykowany płyn do robotów do okien i inne, a to wszystko w najniższej cenie - bez obaw o ich dostępność.

 


image

 

Ze względu na charakter produktu, oferujemy w pełni darmowe przetestowanie urządzenia w domowych warunkach klienta, dzięki czemu masz możliwość sprawdzić działanie robota w praktyce..

Zadzwoń i dowiedz się, jak to zrobić:: imageZawartość opakowania image
1x Robot do mycia okien COBBO e6 Slim
10x Ściereczka z mikrofibry
4x Obręcz czyszcząca
1x Pilot sterujący z bateriami typu AAA
1x Zasilacz
1x Przewód zasilający  (5m)
1x Buteleczka do dozowania płynu
1x Linka zabezpieczająca
1x Instrukcja obsługi
Najczęściej zadawane pytania dotyczące COBBO E6 slim
Jaki płyn możemy stosować w robocie?
Do spryskiwania tarcz czyszczących z mikrofibry można stosować dowolny płyn do mycia szyb. Do zbiorniczka w robocie należy stosować płyn zalecany przez producenta lub czystą wodę.

Co się stanie, gdy robot utraci zasilanie w trakcie pracy?

Robot posiada specjalny układ podtrzymywania zasilania (UPS), dzięki czemu potrafi on zmagazynować energię wystarczającą do utrzymania robota na oknie przez okres do 30 minut od utraty zasilania.

Czy robot pracuje na samym akumulatorze?

W zestawie dostępny jest zasilacz wraz z przewodem i musi on być podłączony do gniazdka elektrycznego aby mógł pracować. Zasięg pracy obejmuje nawet kilkumetrowe, bardzo wysokie witryny.

Czy robot poradzi sobie na oknach dachowych?

Tak, robot równie efektywnie pracuje na oknach dachowych jak w przypadku tradycyjnego użytkowania.

Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne robota?

Wszystkie urządzenia, jakie oferujemy, są dostępne w danym momencie tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

Czy robot może działać bezprzewodowo?

Żaden robot do mycia okien nie działa bezprzewodowo. Robot potrzebuje stałego połączenia, jednak posiada łącznie aż 5m zasięgu przewodów.

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego modelu do Twojego domu?

 

A może chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia? Skontaktuj się ze specjalistą, który pomoże w doborze odpowiedniego modelu oraz odpowie na wszystkie pytania związane z tym urządzeniem.


 

Dołącz do naszej społeczności!


Znajdź nas na naszych mediach społecznościowych. Dowiedz się o aktualizacjach, poznaj nasze najnowsze urządzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami!


Facebook Instagram Tiktok image

image

 • Robot naprawdę ładnie i bez smug myje okna. Wbrew pozorom robi to bardzo szybko i dokładnie.
  Klaudia ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-20)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Faktycznie myje , nie zostawia smug, dokladnie czysci , cichy , szybki
  Dariusz ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-02-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Przetestowałam pierwszy raz w sobotę i jestem bardzo zadowolona. Świetny produkt, przede wszystkim rzeczywiście myje okna ❤
  Aleksandra ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Dobrze radzi sobie zarówno na dużych jak i małych oknach.
  Krzysztof ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-07)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Prosta obsługa. Wywiązuje się z pracy wzorowo. Okna czyste .Polecam
  Ilona ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-06)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Posiadam robota od tygodnia. Jestem zadowolona do tego stopnia, że zaraziłam swoim zachwytem trzy kolejne osoby, które już są jego posiadaczami, a kolejne lada dzień dokonają zakupu. Nie znaczy to, że opanowałam już całkowicie jego obsługę i nie popełniam błędów, ale w tej kwestii niezwykle przydatna jest funkcja opiekuna. Należy zadawać pytania, ponieważ instrukcja obsługi nie wyjaśnia wszystkich wątpliwości i nie opisuje wszystkich możliwości urządzenia. Innych funkcji używamy myjąc okna węższe, innych szersze. Żeby uniknąć irytacji z powodu pozostawionych smug czy nie zapanowania nad robotem - zadzwońmy do opiekuna.
  Powie nam kiedy bardziej wskazane jest mycie na sucho, kiedy na mokro w automacie, a kiedy w trybie ręcznym. Okazuje się, że rownież od tego zależy sukces w myciu. Polecam także używanie aplikacji. Daje dużo większe możliwości ustawienia programów i nawigacji niż załączony pilot.
  Powielę opinie innych użytkowników wszelkiego rodzaju robotów myjących, również innych firm i powiem, że roboty te są do utrzymywania okien w czystości, a nie go generalnego mycia np. po zimie. Jak piszą inni, ja również najpierw przetarłam szybę i dopiero puściłam Cobbisia. Po pierwszym myciu, szyby były czyste, ale przypięłam go jeszcze raz i wtedy już był 'błysk'. Również moje lustra pięknie lśnią. I o to chodziło! A że narożniki muszę dotrzeć... trudno. To żaden wysiłek w porównaniu z myciem całych szyb. Zdecydowanie polecam.
  Jolanta ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-06)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Wszystko ok. Lustro umyło super . Zobaczę wiosną okna.
  Dariusz ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-02-06)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Lekki, myje dokładnie , inteligentnie omija przeszkody.
  Beata ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Spelnia swoje zadania . Bez smug
  Dariusz ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Robot myje okna bardzo dobrze. Pewnie perfekcyjnej pani domu nie usatysfakcjonuje ale ja jestem przeszczęśliwa, że już nie muszę tego robić.
  Katarzyna ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Doskonaly sprzęt. Brak smug. Czyści nawet brzegi szyb przy ramach. Okna błyszczą. Polecam niezdecydowanym.
  Wioletta ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Jestem zadowolona z całego urządzenia, czyści super!
  Beata ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Za bardzo łatwa obsługę
  Krzysztof ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Sprzęt super co prawda użytkuje go parę dni ale jestem bardzo zadowolony.
  Marek ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Bardzo dobra jakość wykonania, rozsądna cena
  Krzysztof ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-02)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png