zadzwon(4).png
  • Roboty kuchenne

Bazę przepisów znajdziesz klikając w poniższy przycisk "Więcej przepisów"

image

Przejdź do działu Prezentacje domowe i zamów produkt testowy bez jakichkolwiek opłat !

testuj.jpg

 

  

Bazę przepisów znajdziesz klikając w poniższy przycisk "Więcej przepisów"

image


Jedzenie jest jedną z największych życiowych przyjemności, którymi możemy cieszyć się na co dzień. Gotowanie z kolei, choć ma swoich oddanych miłośników, dla wielu bywa nieprzyjemną koniecznością. Również dla zapracowanych osób, dla których każda wolna minuta jest na wagę złota, przygotowywanie potraw nie stanowi priorytetu przy układaniu codziennego grafiku. Urządzenia wielofunkcyjne rozwiązują problem zarówno tych domowników, którzy z gotowaniem są na bakier, jak i osób skupionych na karierze, którym zależy na zdrowych posiłkach.

Najlepszy robot kuchenny z blenderem

Kupując robota kuchennego, nie tylko zapewniasz sobie zdecydowanie większą ilość czasu wolnego, ale także działasz na korzyść środowiska. Wyobraź sobie sterty plastikowych opakowań, jakie pozostawia codzienne spożywanie gotowych potraw. Urządzenie pozwala na szybkie i proste przygotowywanie dań, które możesz zapakować w lunchbox i zabrać ze sobą do pracy i w podróż. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą i cieszyć się zdrowiem płynącym ze świadomego odżywiania, ale powstrzymuje Cię czasochłonność tradycyjnego gotowania, wybierz jeden z najlepszych robotów kuchennych na naszej stronie internetowej. Taka inwestycja z pewnością będzie pierwszym krokiem do kulinarnej rewolucji w Twoim codziennym życiu.

Uwielbiasz zupy krem i smoothies? Wielofunkcyjny robot kuchenny z blenderem umożliwia szybkie i łatwe stworzenie gładkich napojów, deserów i innych potraw, wymagających miksowania. To spore ułatwienie dla mam, które mogą zmiksować dziecięce zupy bez niepotrzebnego spędzania czasu w kuchni. Funkcja blendera umożliwia przygotowywanie pełnowartościowych napojów o aksamitnej konsystencji. Docenią ją amatorzy wszelkiego rodzaju słodkich przekąsek i zdrowego stylu życia.

Robot kuchenny do wyrabiania ciasta drożdżowego

Każdy gospodarz czy gospodyni, którzy często zapraszają gości na wielodaniowe kolacje, wiedzą, jak ważnym elementem posiłku jest deser. To on wieńczy udane spotkanie, pozostawiając dobre wspomnienia pośród zaproszonych. Zagniatanie ciasta to jednak wyzwanie dla większości z nas – masa często klei się i nie nabiera pożądanej konsystencji. Robot kuchenny z funkcją wyrabiania ciasta umożliwia przyspieszenie tej czynności przy uzyskaniu odpowiedniej gładkości i tekstury. Jeśli zależy Ci na przygotowaniu dużej jego ilości, zastąpienie pracy rąk odpowiednim sprzętem będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem z uwagi na moc urządzenia. Pojemność misy to kolejny istotny czynnik, na który powinieneś zwrócić uwagę. Robot kuchenny do wyrabiania ciasta drożdżowego powinien być także dobrany do wielkości gospodarstwa domowego. Jeżeli składa się ono z więcej niż dwóch osób, misa powinna być odpowiednio większa.

Planując wyrabianie ciasta na dużą skalę, postaraj się wybrać urządzenie, dysponujące jak największą pojemnością. Najlepszy robot kuchenny do ciasta drożdżowego umożliwia przygotowanie masy, której dobra preparacja przełoży się na późniejszą jakość wypieku. Ciasto drożdżowe to pozornie proste danie, które wyjątkowo łatwo zepsuć – wystarczy brak precyzji w dozowaniu składników czy niedostateczna siła i czas zagniatania. Dobry robot do wyrabiania ciasta działa lepiej niż ludzkie dłonie, pozwalając im na zasłużony wypoczynek. Wypróbuj produkty z naszej oferty i wykorzystaj je do tworzenia wypieków z masy kruchej, francuskiej czy drożdżowej.

Robot kuchenny z funkcją mielenia mięsa

Nasze najlepsze roboty kuchenne są w stanie zastąpić ponad dwa tuziny urządzeń i naczyń do gotowania: blender, parowar, maszynkę do mielenia, patelnię, wyciskarkę i wiele innych. Wszystko to kryje się w jednej niepozornej maszynie, z którą tarcie ziemniaków, mielenie mięsa i inne żmudne czynności stają się czystą przyjemnością. Ustawiając odpowiedni program, możesz zająć się czymś innym – pracą czy rozrywką – nie martwiąc się o przypalenie powstającego dania czy inne niespodziewane wypadki. Najlepszy robot kuchenny z funkcją mielenia mięsa i innych, zastępujących tradycyjne przyrządy do gotowania, jest wyjątkowo efektywny i niezawodny dzięki elementom ze stali nierdzewnej.

Mielenie to czasochłonny proces, który może powodować nieprzyjemne wrażenia z uwagi na zapach, jaki wydziela maszynka. Chcąc przygotować ulubione klopsy czy mielone, możesz wykorzystać robota, który rozrobi mięso za Ciebie.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z obrotową misą

Nasz robot kuchenny z obrotową misą nie tylko ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków, ale również stanowi kopalnię kreatywności dla jego użytkowników. Jeśli wyszukiwanie przepisów nie jest Twoją mocną stroną, możesz skorzystać z bazy ponad 200 wbudowanych formuł. Jeśli nie posiadasz książki kucharskiej, a akcesoria kuchenne, których kolekcją możesz się pochwalić, to zaledwie kilka garnków, urządzenie wprowadzi ład do Twojej kuchni i uzupełni braki asortymentu. Przygotowanie dużej ilości ciasta przestanie być problemem.

Wciąż nie jesteś pewny, czy robot to rozwiązanie dla Ciebie? A może nie możesz zdecydować, który model wybrać? Prezentacje domowe robotów kuchennych mogą ułatwić Ci wybór – prowadzone przez profesjonalistów, mogą przybliżyć zainteresowanym tajniki działania urządzenia i zwięźle przedstawić jego zalety. Sprawdź asortyment naszego sklepu, by sprawdzić, jakie modele są dostępne na wyciągnięcie Twojej ręki.

Bez-nazwy-1(5).png