zadzwon(4).png
  • Najlepsze roboty kuchenne

Bazę przepisów znajdziesz klikając w poniższy przycisk "Więcej przepisów"

image

Przejdź do działu Prezentacje domowe i zamów produkt testowy bez jakichkolwiek opłat !

testuj.jpg

 

  

Bazę przepisów znajdziesz klikając w poniższy przycisk "Więcej przepisów"

image


Jedzenie jest jedną z największych życiowych przyjemności, którymi możemy cieszyć się na co dzień. Niestety, coraz szybsze tempo życia i stres skutecznie odwodzą nas od gotowania. Z pomocą przyszła do nas technologia, a w zasięgu naszej ręki są wielofunkcyjne roboty kuchenne. Wykorzystując przemyślany system pracy naczynia, noży i grzałki, możemy przygotować najróżniejsze potrawy i to w  niezwykle prosty sposób. Najbardziej zaawansowane roboty kuchenne prowadzą krok po kroku, automatycznie dopasowując program do wymaganych w przepisie czynności.

Najlepszy wielofunkcyjny robot kuchenny

Urządzenie pozwala na szybkie i proste przygotowywanie dań, które możesz zapakować w lunch box i zabrać ze sobą do pracy i w podróż. Dlatego też, kupując robot kuchenny, nie tylko zapewniasz sobie zdecydowanie większą ilość czasu wolnego, ale także działasz na korzyść środowiska. Wyobraź sobie sterty plastikowych opakowań, jakie pozostawia codzienne spożywanie gotowych potraw. Wielofunkcyjne roboty kuchenne są w stanie zastąpić wiele tradycyjnych urządzeń kuchennych. Uwielbiasz zupy krem i smoothie? Robot kuchenny umożliwia szybkie i  łatwe stworzenie gładkich napojów, deserów i innych potraw, wymagających miksowania. Będziesz zaskoczony, co potrafią te urządzenia.

 

Roboty kuchenne do wyrabiania ciasta drożdżowego

Czy wiedziałeś, że wielofunkcyjny robot kuchenny zastępuje także roboty planetarne? Zagniatanie ciasta to wyzwanie dla większości amatorów i miłośników gotowania – masa często klei się i nie nabiera pożądanej konsystencji. Robot kuchenny z funkcją wyrabiania ciasta umożliwia wyrobienie dowolnego ciasta – na pierogi, na pizzę, na pieczywo i inne, w przeciągu kilku minut.

 

Wielofunkcyjny robot kuchenny są w stanie zastąpić nawet maszynkę do mięsa, skruszą lód, zmielą zboże na mąkę, czy cukier na cukier puder. Wysokiej jakości komponenty takie jak silnik, zespół noży, naczynie miksujące pozwalają na użycie najwyższych parametrów, dzięki którym wykonasz najróżniejsze czynności.

 

Roboty kuchenne posiadające w zestawie naczynie parowe wzbogacają dietę o  bardzo zdrowe, gotowane na parze ulubione warzywa oraz mięso. Nie bez powodu robot kuchenny to pożądany przez wielu produkt, który oszczędza czas, miejsce i  staje się źródłem inspiracji dzięki wbudowanym przepisom.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z dużą bazą przepisów

Jeśli wyszukiwanie przepisów nie jest Twoją mocną stroną, wielofunkcyjne roboty kuchenne to urządzenia idealne dla Ciebie! Im bardziej rozbudowana baza przepisów, tym więcej możliwości. Niektóre roboty kuchenne są nawet wspierane przez możliwość dodawania własnych przepisów!

 

Teraz już wiesz, czym są wielofunkcyjne roboty kuchenne i dlaczego cieszą się taką popularnością. Sprawdź asortyment naszego sklepu i zamów inteligentny robot kuchenny, który pomoże Ci szybko i łatwo przygotować posiłki każdego dnia dla całej rodziny.

Bez-nazwy-1(5).png