• O nas

 

cobbo-robotics(1).png

O NAS


      Jesteśmy marką COBBO Robotics, pionierami w wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań do użytku domowego. Naszą misją jest ułatwienie codziennego życia poprzez inteligentne urządzenia, które sprawiają, że dom staje się bardziej funkcjonalny i przyjazny.

Od samego początku stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, wprowadzając na rynek najnowsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zapewnienie doskonałej obsługi klienta, oferując możliwość przetestowania naszych produktów w domowych warunkach.


Naszą pasją jest dostarczanie nowoczesnych i inteligentnych urządzeń dla gospodarstw domowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszych ekspertów, zapewniamy produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów.NASZE PRODUKTY

Bez-nazwy-5.png
roboty-do-okien1.png roboty-sprzatajace.png roboty-kuchenne.png

 

Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym:

  • Roboty do mycia okien: Sprawdź naszego robot do mycia okien COBBO E6 Slim, który zapewni nieskazitelnie czyste szyby i nie tylko.

  • Roboty sprzątające: Poznaj nasze roboty odkurzająco-mopujące COBBO PRO 28 3D ULTRA - doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie czystość bez wysiłku.

  • Wielofunkcyjne roboty kuchenne: Zapoznaj się z naszym najnowszym modelem COBBO 7, który sprawi, że gotowanie stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.KONTAKT

IT Technology Poland Sp. z o.o.

ul. Sanocka 29
38-480 Rymanów
email: biuro@cobbo.pl

NIP: 684-264-86-50
REGON:369559939
KRS: 0000720489 

Cobbo-Robotics-biale.png

zadzwoń do nas!

tel. 17 200 03 60
Infolinia od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 16:00.