• O nas

 

w-polsce-od-ponad-17-lat(1).jpg


Cobbo robotics to polska marka, której właścicielem jest polska firma IT Technology Poland powstała w 2007 roku.

Marka Cobbo Robotics zajmuje się wprowadzaniem na rynek nowoczesnych rozwiązań do użytku domowego. Są to m.in. różnego rodzaju roboty, pomagające w utrzymaniu czystości w domu, np. roboty sprzątające powierzchnie, okna, jak również roboty kuchenne i inne urządzenia gastronomiczne.

Produkty firm to m.in.:

- wielofunkcyjne roboty kuchenne, (https://cobbo.pl/robot-kuchenny-cobbo-thermo-plus-przedsprzedaz);

- roboty sprzątające, sprzątająco - mopujące, (https://cobbo.pl/Robot-odkurzajaco-mopujacy-COBBO-PRO-28-3D-ULTRA-p352), (https://cobbo.pl/Robot-odkurzajaco-mopujacy-COBBO-PRO-28-3D-p355),

- roboty do mycia okien, (https://cobbo.pl/robot-do-mycia-okien-cobbo-e6-slim)

Polityka Marki Cobbo Robotics

Od samego początku marka stawiała na wysoką jakość swoich produktów, wprowadzając na rynek najnowsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Ciekawostką jest też to, że marka oprócz internetowej sprzedaży, umożliwiając zainteresowanym klientom, wypróbowanie produktu w własnych domowych warunkach, więcej o tej opcji przeczytasz tutaj. Wprowadziła też nową formę opieki po sprzedażowej, tzw. instrukcję obsługi poprzez konsultantów telefonicznych, każdy z produktów firmy ma przypisanego  specjalistę, który uczy obsługi danego urządzenia.

 

W 2024 r IT Technology Poland planuje mocną ekspansję na rynki zachodnie.

Właścicielem marki COBBO jest polska firma IT Technology, która powstała we wrześniu 2007 roku. (Potwierdzenie wpisu działalności gospodarczej)

IT Technology to wyjątkowa oraz innowacyjna w 100% Polska Firma, która od ponad 10 lat zajmuje się reklamą oraz dystrybucją, nowoczesnych, inteligentnych urządzeń dla gospodarstwa domowego. Na początku nasza działalność, ograniczała się do tylko do naszego regionu, ale rozwój firmy oraz wzrost zapotrzebowania na nowoczesne rozwiązania, spowodował powołanie spółki pod nazwą IT Technology Poland Sp. z o.o.(KRS), co umożliwiło nam ekspansje oraz zasięg naszej oferty na całą Polskę. Nasi wykwalifikowani eksperci prezentują nasze produkty w nowoczesnym kanale dystrybucji, gdzie dajemy możliwość naszym klientom dokładnego zapoznania się ze sprzętem, a nawet nieodpłatnego przetestowania produktu, co w maksymalny sposób ułatwia decyzję o zakupie. Jesteśmy właścicielem oraz wyłącznym dystrybutorem, znanej na rynku Polskim, oraz docenianej przez tysiące klientów marki COBBO. Nasze produkty to wysoka jakość oraz optymalne funkcje, które zadowolą każdego klienta, który oczekuje produktu funkcjonalnego w korzystnej cenie. Ideą IT Technology, jest wprowadzanie na rynek, najbardziej zaawansowanej technologii, o najwyższej jakości, przy zoptymalizowanych, konkurencyjnych cenach, czyli takich, aby mogły sobie pozwolić na nie, większość gospodarstw domowych. Jako jedna z nielicznych firm w Europie, wprowadziliśmy również innowacyjne rozwiązanie, w postaci instrukcji obsługi naszego sprzętu przez telefon. Oznacza to, że każdy nasz klient, nie musi spędzać cennego czasu, nad czytaniem papierowej wersji obsługi sprzętu, lecz może skorzystać z dedykowanego numeru telefonu, gdzie nasz konsultant bezpłatnie w ramach zakupu, pomoże uruchomić po raz pierwszy sprzęt, oraz dopasować go do Państwa wymagań i oczekiwań. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą dobrać odpowiedni produkt do Państwa oczekiwań.

 


IT Technology Poland Sp. z o.o.

1. ul.Konopnickiej 7, 38-480 Rymanów

NIP: 684-264-86-50

REGON:369559939

KRS: 0000720489 

Infolinia czynna od Poniedziałku do Piątku od godziny 9:00 do 16:00.

zadzwon(7).png

E-mail: biuro@cobbo.pl

call-center.png