Za nami emocjonujące trzy dni na Electronics Show 2024, czyli największych targach elektroniki użytkowej w Polsce, które odbyły się w hali wystawienniczej PTAK Warsaw Expo (21-23 czerwca 2024). Jako COBBO Robotics mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze produkty wraz z około 150 wystawcami z całego świata.


Nagroda za innowacyjność

Z dumą ogłaszamy, że nasza marka zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii „Innowacyjność”. To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem i potwierdzeniem, że nasze nieustanne dążenie do doskonałości i nowatorskie podejście do projektowania robotów spotyka się z uznaniem zarówno wśród ekspertów, jak i użytkowników.

Możemy z całą pewnością podziękować za feedback i opinie jakie dostarczacie, ponieważ wiele innowacyjnych zmian powstało z Waszym udziałem.Na sukces w dziedzinie innowacyjności przełożyły się nasze autorskie systemy oraz praktyczny sposób patrzenia na nasze produkty. W ostatnim czasie wprowadziliśmy i stworzyliśmy:
  • Anti-Wind Spray SystemTM – zaimplementowany w robotach i5 oraz e6 Slim system spryskiwania pracuje w pełni skutecznie nawet w trudnych, wietrznych warunkach pogodowych.
  • Funkcja Smart Start – dostępna w robocie kuchennym COBBO 7 opcja pozwala zaplanować samodzielne uruchomienie robota na dowolny program, aby przygotować ciepły posiłek, np. na nasz powrót do domu z pracy.
  • Sterylizacja polimerowa – znajdująca się w robocie sprzątającym COBBO PRO 28 3D ULTRA specjalna kostka, sterylizuje wodę, którą robot używa do tankowania oraz do mycia mopów, znacząco opóźniając proces „starzenia się” wody z biegiem czasu.
 
Jesteśmy dumni, że oprócz technologicznych innowacji, nasza marka stworzyła jedyny taki system obsługi klienta i pomocy opiekuna. Nasi użytkownicy mogą liczyć na natychmiastową pomoc w razie jakichkolwiek pytań związanych z produktami COBBO. Dział programistyczny jest gotowy do wprowadzenia każdej zmiany specjalnie z myślą o Was zaledwie w kilka dni!. Spotykamy się w wieloma opiniami o niepowtarzalnej obsłudze, jaką prowadzimy dla wszystkich naszych klientów. To nas napędza i utwierdza w przekonaniu, że słusznie wykonujemy swoją misję, co docenia ogromna grupa zadowolonych użytkowników.


Nasze stoisko

Przygotowaliśmy kilka ekspozycji, które przyciągnęły do nas licznych odwiedzających. Obserwowaliśmy z jak wielkim zaciekawieniem przyglądano się naszym robotom. Szczególną uwagę zwróciły ekspozycje okien (pionowych i pochylnych imitujących okna dachowe), na których pracowały dobrze znane Wam roboty do mycia okien i5 oraz e6 Slim. Modele te obecnie biją rekordy popularności i są jednymi z najchętniej kupowanymi robotami do mycia okien w Polsce. Goście naszego stoiska docenili skuteczność mycia bez smug, a także bezproblemową pracę na oknach dachowych.

Bardzo pozytywnym wrażeniem cieszyły się również roboty kuchenne, które są wyjątkowo poszukiwanymi i pożądanymi przez wielu urządzeniami. Nasz bestsellerowy model COBBO 7 zachwycał parametrami technicznymi, szybkością działania i atrakcyjnym designem. Dostęp do ogromnej bazy przepisów oraz aktualizacji bez żadnych kosztów okazał się jednym z najbardziej kluczowych atutów, co tylko potwierdziło jak istotne jest tworzenie produktów przyjaznych dla użytkownika.

Nie mogło zabraknąć także naszych docenionych robotów sprzątających, które dumnie prezentowały się w pełni swojej okazałości. Największy zachwyt pojawiał się przy robotach posiadających autonomiczne stacje czyszczące, które samodzielnie ładują, myją, suszą, i opróżniają robota. Odwiedzający byli zaskoczeni, jak zaawansowane urządzenia są już dostępne w sprzedaży. Do unikatowych funkcji wśród robotów sprzątających serii PRO 28 należą system polimerowej sterylizacji wody (PRO 28 3D ULTRA), systemy podnoszenia mopów i szczotki głównej, mycie krawędziowe czy całkowicie polski język robotów. Mogliśmy również pochwalić się naszym najmocniejszym robotem LF80 o imponującej sile ssania aż 12000 Pa i akumulatorze o pojemności 6400 mAh.


Spotkania i nowe możliwości

Targi były dla nas doskonałą okazją do nawiązania kontaktu z klientami jak i partnerami biznesowymi. Bardzo cieszyła nas interakcja szczególnie z osobami posiadającymi nasze roboty. Otrzymaliśmy 100% pozytywnych opinii na temat produktów, które posiadają w swoich domach, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z efektów pracy całego zespołu. Stoisko odwiedzały dziesiątki gotowych do współpracy partnerów biznesowych, którzy dostrzegli wyjątkowy charakter marki COBBO Robotics, a także najwyższą jakość oferowanych urządzeń. Przeprowadziliśmy setki rozmów, które pozwoliły nam lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania, co z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w przyszłości wraz z nowymi, ekscytującymi projektami, które stały się naszą prawdziwą pasją.


Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wyrazili swoje zainteresowanie naszymi produktami. Wasze opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne i motywują nas do dalszego doskonalenia naszych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że przyszłoroczna edycja Electronics Show będzie jeszcze bardziej owocna. Nie możemy się doczekać, by znów się z Wami spotkać!

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Zespół COBBO Robotics