zadzwon(4).png
  • Roboty

Przejdź do działu Prezentacje domowe i zamów produkt testowy bez jakichkolwiek opłat !

testuj.jpg

 

  

Bazę przepisów znajdziesz klikając w poniższy przycisk "Więcej przepisów"

wiecejprzepisow(2).jpg

Jak wiadomo, gotowanie jest jedną z czynności, której oddajemy się z przyjemnością niezależnie od wieku i profesji. Większość z naszych Klientów uwielbia wymyślać nowe potrawy i tworzyć dotychczas nieodkryte kombinacje smaków, które z dumą mogą zaprezentować swoim gościom. Nie można jednak zaprzeczyć, że przygotowywanie posiłków to również proces żmudny, wymagający dużej ilości poświęconego czasu i energii. Jeśli ta część gotowania nie jest Twoją ulubioną, możesz zaangażować do niej robota kuchennego, który sieka, blenduje i smaży, zapewniając zachwycający efekt końcowy. Jego funkcje sprawią, że Twój niezbędny wkład w opracowanie potrawy skurczy się do minimum, co nie wpłynie na jakość potraw – wręcz przeciwnie, będą bardziej dopracowane kosztem mniejszego nakładu pracy.

Wieloczynnościowe roboty kuchenne z misą

Nasze wieloczynnościowe roboty kuchenne umożliwiają między innymi mielenie mięsa i gotowanie na parze, jak również inne, mniej i bardziej skomplikowane czynności związane z przygotowywaniem posiłków. Pojemność misy roboczej jest na tyle duża, by sprostać potrzebom kilkuosobowej rodziny, ale robot wielofunkcyjny sprawdzi się również przy specjalnych okazjach, gdy musisz zrobić posiłek dla wielu gości. Elementy ze stali nierdzewnej są trwałe i wykazują zmniejszoną podatność na procesy niszczenia. W zależności od osobistych potrzeb możesz wykorzystać różne funkcje urządzenia.

Jakie elementy posiada standardowy sprzęt? Wśród podstawowych są:

  • koszyk,
  • mieszadło (motylek),
  • szpatułka,
  • misa do gotowania na parze,
  • ekran LCD,
  • pokrętło sterujące.

Nasz wielofunkcyjny robot kuchenny to prawdziwe błogosławieństwo dla osób, którym zależy na naturalnych, zdrowych posiłkach bez nadmiernego poświęcania czasu na ich przygotowanie. Dzięki tego rodzaju sprzętowi możesz w pełni kontrolować skład posiłku, spędzając na jego gotowaniu tyle, ile zajęłoby Ci odgrzanie gotowego. Tani robot kuchenny to również idealne rozwiązanie dla zajętych mam, które muszą łączyć obowiązki domowe z opieką nad dzieckiem. Osoby, które cenią sobie domowe posiłki, docenią możliwość gotowania na parze i wyrabiania ciasta w celu przygotowania świeżo wypiekanego chleba. Najlepsze roboty kuchenne stanowią multinarzędzie, zastępujące ponad 20 urządzeń kuchennych. Dlatego, choć inwestycja może na pierwszy rzut oka wydawać się spora, Klienci, którzy zaczynają korzystać z robotów kuchennych, zazwyczaj nie wracają już do użytkowania tradycyjnych przyrządów z uwagi na wyjątkową wygodę. W ogóle się temu nie dziwimy.

Roboty kuchenne z funkcją gotowania

Nawet najtańsze roboty kuchenne z funkcją gotowania wyposażone są w książkę kucharską z setkami wbudowanych przepisów, jak również i dostęp do internetowej bazy, która stwarza nieograniczone możliwości wyboru. Możesz również sam zaprogramować przepis na ulubioną potrawę. Obecność książki kucharskiej to spore ułatwienie dla osób, dysponujących niewielką ilością czasu i tych, którzy nie przepadają za poszukiwaniem nowych receptur. Spora pojemność misy sprawia, że urządzenie to idealne rozwiązanie w przypadku większych uroczystości i świąt. Sprzęt upora się zarówno z siekaniem twardych warzyw, jak i procesem mielenia mięsa, zastępując tradycyjną maszynkę. Dzięki zastosowaniu go zamiast tradycyjnej kuchenki masz również pewność, że przygotowywane danie nie przypali się ani nie rozgotuje. Możesz spokojnie poświęcić się swoim zajęciom, czekając na spektakularny efekt.

Obsługa urządzenia jest intuicyjna dzięki graficznej formie menu głównego. Nawigacja po programach i ich zastosowanie nie powinna stanowić problemu dla żadnego użytkownika. Tani i dobry robot kuchenny to również inwestycja w bezpieczeństwo. Tradycyjne gotowanie wiążę się z ryzykiem poparzeń i innych wypadków, związanych z użytkowaniem naczyń, gazu i elektryczności. W przypadku robota jest ono zredukowane do minimum, co jest zaletą zwłaszcza dla osób mających dzieci. Wykorzystując go do gotowania, nie musisz wykazywać takiego stopnia ostrożności, jak w przypadku konwencjonalnego przygotowywania posiłków, a Twoje dzieci mogą biegać po kuchni bez obaw.

Tani i dobry robot kuchenny

Jak wybrać najlepszy robot kuchenny? Przede wszystkim, dostosuj go do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli uwielbiasz eksperymentować z podawanymi daniami, z pewnością docenisz mnogość funkcji, trybów i przepisów, jakie oferuje urządzenie. Roboty kuchenne z misą umożliwiają zdrowe gotowanie dzięki temu, że zastępują zarówno garnek jak i parowar, a także pozwalają na wyciskanie soków. Ci, którzy dbają o linię, docenią funkcję wbudowanej wagi, która umożliwia kontrolowanie kaloryczności spożywanych posiłków.

Sprawdź naszą ofertę urządzeń, by zrewolucjonizować swoją kuchnię i cieszyć się wolnym czasem, w trakcie, gdy powstaje Twój pyszny posiłek. Dzięki robotowi kuchennemu niemal znikają obowiązki związane z gotowaniem, a przyjemność – rośnie. To nie tylko inwestycja w czas wolny, ale i większa kontrola nad przygotowywanym jedzeniem. Zamów robota w naszym sklepie internetowym i ciesz się urządzeniem już następnego dnia roboczego. Gwarantujemy szybką, bezpieczną i bezproblemową dostawę do nabywcy.

Bez-nazwy-1(5).png