zadzwon(4).png
  • Roboty

Czystość to konieczny warunek, by dom stanowił miejsce, do którego chce się wracać. Sprzątanie bez wątpienia może przynosić osobistą satysfakcję, ale w większości przypadków bywa żmudne i wyczerpujące. Jeśli po powrocie z pracy marzysz wyłącznie o odpoczynku, a porządki są ostatnie na liście czynności, które pragniesz wykonać, z pewnością przyda Ci się robot odkurzająco-mopujący, który zrobi to za Ciebie.

Bezszelestny i inteligentny, robot sprzątający stanowi najlepszy możliwy środek, by utrzymywać domowe przestrzenie w idealnej czystości. Dzięki kompleksowemu oprogramowaniu, w jaki został wyposażony, robot myjący i odkurzający pozbawia przestrzenie płaskie kurzu i innych zanieczyszczeń, omijając ewentualne przeszkody. Dociera do najdalszych kątów i zakamarków domu, co czyni go wyjątkowo skuteczną alternatywą dla tradycyjnego sprzątania. Inteligentne roboty sprzątające nie tylko samodzielnie nawigują swoim ruchem, ale również potrafią uniknąć spadku z podwyższeń, a nawet same skierować się do bazy w celu naładowania.

Robot do odkurzania i mycia podłóg

Jeśli zależy Ci na kompleksowym sprzątaniu powierzchni płaskich bez konieczności ludzkiej ingerencji, najlepszym wyborem będzie robot hybrydowy, który łączy w sobie funkcję mopowania i odkurzania, skracając proces do koniecznego minimum. Robot do odkurzania i mycia podłóg w inteligentny sposób czyści powierzchnie płaskie, docierając do miejsc, które często umykają ludzkiemu oku. Wyposażony w czujniki brudu i wilgoci, nie pozostawia żadnych zabrudzeń, samodzielnie docierając do miejsc, wymagających czyszczenia. Ze względu na kompleksowe oprogramowanie, czas pracy takiego urządzenia, potrzebny do osiągnięcia całkowitego porządku na danej przestrzeni, jest znacznie mniejszy, niż w przypadku sprzątania metodą tradycyjną.

Robot mopujący podłogę

Konwencjonalne mycie podłogi wiąże się z koniecznością zastosowania licznych środków czystości i urządzeń, które charakteryzują się ograniczoną poręcznością. Robot myjący podłogi, znany też jako robot do mopowania podłogi pozwala na rezygnację z używania mopów, których końcówki trzeba prać oraz preparatów do mycia podłóg, nierzadko pozostawiających smugi. W efektywny sposób czyści powierzchnie płaskie, docierając do każdej części domu. Mechanizm kontroli podawania płynu umożliwia lepsze zarządzanie w kwestii dozowania środków czyszczących, niż w przypadku tradycyjnego sprzątania.

Dzięki wbudowanej kamerze, robot lokalizuje przeszkody i skutecznie je omija. Ponadto, tworzy w pamięci mapy pomieszczeń już po pierwszym pełnym czyszczeniu, co znacznie ułatwia późniejsze porządki. Automatyczny robot mopujący podłogę możesz programować, decydując w jaki sposób będzie sprzątał. Jeśli zależy Ci tylko na czyszczeniu dywanu lub chcesz, by robot do mycia podłogi pokonywał przeszkody pokroju kabli, możesz wybrać z menu odpowiednią funkcję, która zaprogramuje go w ten sposób. Roboty mopujące nie dopuszczają do użycia nadmiernej ilości wody, co znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięć i innych wypadków, jak również pozwala zachować większą czystość.

Robot odkurzający podłogę

Jak działa odkurzacz automatyczny? Wyposażony w szczotki i duży pojemnik kurzu, kompleksowo oczyszcza przestrzeń z zanieczyszczeń. Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA, roboty odkurzające są odpowiednie dla alergików, nie dopuszczając do rozprzestrzeniania się kurzu po pomieszczeniach. To doskonały wybór zarówno ze względu na czasową oszczędność, jak i zdrowotne korzyści.

Męczy Cię przenoszenie z miejsca na miejsce odkurzacza stacjonarnego? Tradycyjny sprzęt nie tylko jest mniej poręczny, ale, ze względu na wystające elementy, często nie dociera do zabrudzonych miejsc, Robot odkurzający podłogę nie tylko odciąży Cię od nielubianego obowiązku, ale również pomoże zadbać o porządek w domu czy mieszkaniu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór sprzętów, które uczynią dbanie o czystość znacznie prostszym. Wybierając robot myjący podłogę, łączący w sobie dwie funkcje, zapewniasz sobie komfort i mnóstwo wolnego czasu, który dotąd przeznaczałeś na sprzątanie.

Bez-nazwy-1(5).png