zadzwon(5).png

przesylki-do-12.jpg

Wysyłka do godziny 12:00 nie obowiązuje na produkty z wydłużonym terminem dostawy. 

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu i nabyli go w sklepie cobbo.pl.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png

 • Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV

Symbol: PRO 27 UV

Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV | Kolor: Biały (Almost Mauve). Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 2290 zł

Rodzaj wysyłki Kurier
2790.00 -7% 2590.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2290
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 10 kg

Zakup na raty? Zadzwoń: 537 591 001

Zostaw telefon

image

image

stopka-benefity-bia-ea(1).png


 


COBBO PRO 27 UV to robot odkurzająco-mopujący, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie zmywania, odkurzania, czujników podłoża i nawigacji oraz dezynfekcje systemem UV.


 

image

image

 

PRO 27 UV to jedyny produkt na rynku z tak dużą siłą ssącą i zarazem tak dużymi pojemnikami na płyn i kurz.


 


Co wyróżnia model PRO 27 UV od innych robotów sprzątających?

 

 

 • Zmywanie z detergentem - prawie wszystkie roboty na rynku mogą zmywać tylko z użyciem wody.
 • Najbardziej precyzyjny algorytm sprzątania PRO - zaawansowane szorowanie dywanów i mopowanie każdego rodzaju podłóg z niespotykaną dotąd precyzją 
 • System dezynfekcji UV - szczegółowa dezynfekcja za pomocą wbudowanej lampy UV.
 • Bezszczotkowy silnik japońskiej marki NIDEC - niezawodny miniaturowy silnik, który pozwala na bardzo wydajną i bezawaryjną pracę urządzenia przez wiele lat.
 • Mopowanie połączone z odkurzaniem - pojemnik aż 300ml (na rynku robotów najczęściej jest to pojemność 100-200ml), silnik ssący pracuje podczas mopowania (większość robotów musi sprzątać „na 2 razy", czyli najpierw odkurzyć, a dopiero później przejść do mopowania).
 • Najnowsze czujniki BC Slant Sensors - robot pracuje na wszystkich powierzchniach, również na większości czarnych dywanów i płytkach.
 • Nowoczesna nawigacja laserowa LDS Pro 9.0 - urządzenie doskonale orientuje się w przestrzeni, precyzyjnie skanuje otoczenie i sprząta z najwyższą dokładnością.

 

Najbardziej zaawansowane systemy sprzątania

 

image

Innowacyjne tryby sprzątania opisane poniżej, dotyczą zarówno odkurzania jak i mopowania (w pozostałych urządzeniach na rynku, tryby dodatkowe dotyczą tylko i wyłącznie mopowania). Jest to nowość oraz niesamowity przełom wśród algorytmów sprzątania robotów. Jesteśmy dumni, że jako COBBO Robotics wprowadzamy je jako pierwsza firma na świecie.

image

 

image

 

 

Sprzątanie PRO ("jodełkowe w kratkę")

Tryb dedykowany do powierzchni wymagających maksymalnie precyzyjnego sprzątania. Jest to innowacyjny i bezkonkurencyjny algorytm, którego nie sposób znaleźć w innych robotach sprzątających. Robot porusza się "w kratkę" oraz imituje ruch ludzkiej ręki, podczas "jodełkowego" sposobu pracy.

 

image 

 

Sprzątanie "w kratkę"

System, podczas którego robot porusza się w poziomie jak i w pionie, tworząc na mapie charakterystyczną "kratkę". Urządzenie pokonuje czyszczone powierzchnie wzdłuż i wszerz, dzięki czemu mamy pewność, że robot przejeżdża przez te same miejsca dwa razy.

 

image 

 

Sprzątanie "jodełkowe"

Robot sprzątający porusza się w sposób naśladujący ruchy ludzkich dłoni w kształcie litery "Y". Obejmuje to przestrzeń w pobliżu liniowej trasy sprzątania i w krótkim odstępie czasu robot podwójnie sprząta to samo miejsce.

 

image 

 

Sprzątanie standardowe

Podstawowy tryb sprzątania polega na równoległym przemieszczaniu się robota wzdłuż sprzątanego pomieszczenia. Zalecany jest do codziennej, regularnej pracy urządzenia na umiarkowanie zabrudzonych powierzchniach.

image" >image

 


image

Aplikacja Tuya Smart

Nr 1 na świecie wśród aplikacji do zarządzania inteligentnymi urządzeniami!

Aplikacja Tuya Smart pozwala na m.in:

 • interfejs w języku polskim
 • podgląd, sterowanie i zarządzanie robotem
 • wydawanie poleceń za pomocą mowy (Amazon AlexaGoogle Assistant)
 • automatyczny podział mapy na pokoje i strefy
 • możliwość obsługi nawet 10 pięter
 • wyznaczanie zakazanych stref oraz wirtualnych ścian
 • 3-stopniową regulację intensywności mopowania
 • 4-stopniową regulację siły ssania
 • automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej
 • rozbudowany harmonogram pracy na poszczególne pokoje w każdy dzień tygodnia
 • monitorowanie eksploatacji części takich jak filtr, szczotki boczne i inne.
image
image
image

image

 

 • PRO 27 UV inteligentnie rozpoznaje dywany i podnosi siłę ssącą, dodatkowo włącza maksymalną siłę ssącą przy długości włosia powyżej 1,5cm

 

 • Dzięki nowoczesnym czujnikom, robot może pracować na większości czarnych powierzchni takich jak czarne dywany lub czarne płytki

 

 • Za pomocą nawigacji laserowej zapamiętuje mapę pomieszczeń i możesz go skierować do dowolnego miejsca w Twoim domu (nie jest to możliwe w robotach z nawigacją żyroskopową

 

 • Robot po podłączeniu do sieci WiFi samodzielnie pobiera aktualizacje, dzięki czemu proces dopasowania systemu sprzątającego jest coraz bardziej skuteczny

 

 • PRO 27 UV wypowiada komunikaty w języku polskim

 

 • Jest najniższym robotem odkurzająco-mopującym z laserem na rynku - jego wysokość to jedynie 98mm

 

 • Pojemnik na płyn o pojemności 300ml z elektroniczną pompą do dozowania wody (3 poziomy intensywności ustawiane za pomocą aplikacji) oraz z systemem „Water Stop" - po zatrzymaniu robot blokuje dysze i zapobiega wydostaniu się na zewnątrz płynu

 

 • COBBO PRO 27 UV ma również możliwość wyłączenia wjazdu na dywany podczas mopowania

 

 • Robot wyposażony jest w koła OFF-ROAD 71mm, co pozwala na pokonywaniu 2cm przeszkód (większość robotów na rynku posiada koła nieprzekraczające średnicę 65mm)

 

 • Pojemność baterii 5200mAh odpowiada czasowi pracy przez 150-200 minut, a zatem urządzenie posprząta od 250-300m2 powierzchni na jednym ładowaniu

 

image

image
image image

 

image


 

Co znajduje się w opakowaniu?


Zestaw COBBO PRO 27 UV został bogato wyposażony i zawiera następujące komponenty:

- kompletny robot sprzątający (z zamontowaną szczotką boczną, szczotką główną, filtrem HEPA i pojemnikiem)

- konsola mopująca

- stacja opróżniająca (wraz z zainstalowanym workiem)

- szczoteczka serwisowa (znajduje się pod klapką stacji opróżniającej)

- instrukcja obsługi w języku Polskim,

- pilot sterujący

- 2x baterie typu AAA do pilota

 

 

 

Dodatkowe akcesoria eksploatacyjne:

image

Nakładka mopująca x1

 

Gruby i chłonny mop wielokrotnego użytku pozwalający na skuteczne mopowanie nawet najbardziej wymagających powierzchni.

image

Szczotka boczna x2

 

Została wyposażona w system przeciw wplątywaniu się włosów.

image

Worek do stacji x2

 

Pojemny worek wykonany z włókniny filtracyjnej, do którego odsysane są wszelkie nieczystości z pojemnika robota za pośrednictwem stacji opróżniającej.

image

Jednorazowa nakładka mopująca x10

 

Jednorazowa nakładka mopująca przeznaczona do mopowania płaskich powierzchni.

image

image image image

image

 


 

Kupując COBBO PRO 27 UV oprócz robota otrzymujesz szereg udogodnień związanych z usługami posprzedażowymi

 


Gwarancja


Oferujemy 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej w dowolnym momencie (nawet dzień przed zakończeniem podstawowej gwarancji) do 5 lat.
Akcesoria


W naszym sklepie możesz zakupić każdą ilość części eksploatacyjnych takich jak filtry, szczotki czy mopy w najniższej cenie - bez obaw o ich dostępność.
Pomoc w obsłudze


Każdy z naszych klientów otrzymuje kontakt do opiekuna, który pomaga poznać pełen wachlarz zastosowań robota oraz indywidualnie dostosuje wraz z klientem optymalne ustawienie robota do każdego domu. Pomoc w obsłudze obowiązuje przez cały okres użytkowania urządzenia.
Darmowy przegląd


Po upływie roku od zakupu robota sprzątającego masz możliwość przeprowadzenia darmowego, corocznego przeglądu sprzętu przez doświadczony zespół serwisowy.
Serwis door-to-door


W razie potrzeby naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Nasze zaplecze serwisowe w ciągu 5 dni roboczych odsyła w pełni sprawne urządzenie na wskazany adres.
Możliwość przetestowania urządzenia


Ze względu na charakter produktu oferujemy w pełni darmowe przetestowanie urządzenia w domowych warunkach klienta, dzięki czemu można sprawdzić możliwości robota w praktyce.

image

1. Jaki płyn możemy stosować w robocie?


Dedykowany płyn o pojemności 1L (koncentrat) można zakupić w naszym sklepie. Płyn wystarcza na około 600 cykli mopowań. Przed zastosowaniem innych płynów, należy skontaktować się z opiekunem produktu w celu zweryfikowania możliwości zastosowania danego płynu oraz dostosowania odpowiedniej dawki. 


2. Czy robot poradzi sobie z dywanami o długim włosiu?


Tak, roboty sprzątające COBBO sprzątają większość dywanów z długim włosiem, skuteczność sprzątania tego typu powierzchni jest uzależniona od tworzywa, z którego jest stworzony. Co więcej - urządzenie automatycznie podnosi siłę ssącą gdy tylko wykryje pod sobą dywan, a wysokie koła pozwolą mu bez trudu wjechać na najwyższe dywany.3. Czy robot poradzi sobie z sierścią zwierząt?


Tak. Jest on wyposażony w szczotki boczne z systemem przeciw wplątywaniu się włosów, a także szczotkę główną z gumowymi elementami, które ułatwiają zbieranie z podłogi sierści i włosów.4. Czy robot musi mieć dostęp do internetu aby poprawnie pracować?


Nie jest to konieczne. COBBO PRO 27 UV może pracować w trybie automatycznym już po kliknięciu jednego przycisku. Dostęp do internetu umożliwia nam śledzenie pracy robota.
5. Czy do uruchomienia robota wymagana jest aplikacja?


Nie. Możemy sprzątać nasz dom bez konieczności używania aplikacji, jednak właśnie dzięki niej otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcji jakie zostały zawarte w urządzeniu.

 

6. Jak reaguje robot na zmiany położenia przedmiotów np. mebli?


Jeśli w mieszkaniu nastąpiły zmiany w ustawieniu różnego rodzaju mebli, nie musimy martwić się o to, jak będzie pracował robot. W każdym cyklu sprzątania będzie on analizował dokładnie przestrzeń przy użyciu nawigacji laserowej. W ten sposób mamy pewność, że robot dotrze do każdego miejsca.

 


7. Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne robota?


Wszystkie urządzenia jakie oferujemy, są dostępne tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

 

 

 

Zanim rozpoczniesz użytkowanie urządzenia, zapoznaj się z instrukcją łączenia robota z aplikacją Tuya Smart oraz instrukcją dozowania płynu wraz z instalacją nakładki mopującej na pojemniku. Kliknij w odpowiedni przycisk poniżej, aby zobaczyć poradniki.

 

image image

image

Dowiedz się więcej!Jeśli masz jakieś pytanie - zadzwoń do nas


tel. 17 200 03 60


Infolinia czynna od poniedziałku


do piątku w godzinach 9:00-16:00

 

image

image
image
image
image

 • Anna ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-03-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Odurzacz jest szybki i dokładny.
  Marek ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Odkurza i mopuje bardzo dobrze. Oczywiście jeśli ktoś lubi wypolerowane podłogi to po umyciu przez cobbo tak nie jest. Dla mnie jednak wystarcza w zupełności. Wreszcie nie mam ciągle sierści psiaków na podłodze. Jest super.

  COBBO Robotics: Robot umożliwia uruchomienie trybu polerowania. Zachęcamy do kontaktu z opiekunem, który pomoże w uruchomieniu takiej funkcji.
  Katarzyna ✅(Potwierdzony zakup) (2024-02-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Cobbo sprząta suuuper!Jeszcze się go uczę ale jestem z niego bardzo zadowolona.Polecam!
  Natalia ✅(Potwierdzony zakup) (2024-01-31)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Kuba ✅(Potwierdzony zakup) (2024-01-31)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Robot pracuje fajnie, mopowanie też jest ok, ale aplikacja to totalna porażka. Trzeba było już 3 razy mapować pomieszczenia (a mam go dopiero niecały miesiąc) , bo robot zgubił mapę. Aplikacja wiesza się, TRAGEDIA. Myśląc o zakupie robota sprzątającego z mopowaniem obstawiałam między COBBO (mamy już robota do mycia okien z tej firmy i jest ok, aplikacja również, ale to nie Tuja, która cały czas muli) a ROBOROCKIEM. Z racji dobrych opinii i polskiej marki zdecydowałam się na COBBO, ale teraz nie wiem czy bym się drugi raz zdecydowała, właśnie przez beznadziejną aplikację. Co do pracy robota zarzutów nie mam.

  COBBO Robotics:
  Błędy, o których Pan wspomina, nie są winą aplikacji, a ich rozwiązanie jest bardzo proste, należy jedynie zapisać mapę w zakładce zmiana mapy. Zapraszamy do kontaktu z opiekunem na naszej infolinii, który w ciągu paru minutowej rozmowie pomoże z pozbyciem się błędu. Pozdrawiamy
  Lidia ✅(Potwierdzony zakup) (2024-01-31)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Dariusz ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-01-24)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Polecam. Super urządzenie.
  Jadwiga ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-01-24)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Jedynie czego brakuje to wyboru głosu powiadomień, jest tylko męski
  Urszula ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-01-24)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Dokładnie sprząta, pięknie wygląda :)
  Anna ✅ (Potwierdzony zakup) (2024-01-22)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Norbert ✅ (Potwierdzony zakup) (2023-12-20)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Roman ✅(Potwierdzony zakup) (2023-12-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Marcelina ✅(Potwierdzony zakup) (2023-12-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Profesjonalnie wykonuje swoją pracę
  Roman ✅(Potwierdzony zakup) (2023-12-05)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Piję kawę a robot sam sprząta. Urządzenie bardzo dobre. Zobaczymy jaki efekt będzie w naszym nowym domu
  Anna ✅ (Potwierdzony zakup) (2023-12-04)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png