zadzwon(5).png

przesylki-do-12.jpg

Wysyłka do godziny 12:00 nie obowiązuje na produkty z wydłużonym terminem dostawy. 

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png

 • Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV

Symbol: PRO 27 UV

Robot odkurzająco-mopujący COBBO PRO 27 UV | Kolor: Biały (Almost Mauve)

Rodzaj wysyłki Kurier
3290.00 -12% 2890.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2590
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 10 kg

Zakup na raty? Zadzwoń: 537 591 001

Zostaw telefon

 

image

 

 

image

stopka-benefity-bia-ea(1).png


 


COBBO PRO 27 UV to robot odkurzająco-mopujący, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie zmywania, odkurzania, czujników podłoża i nawigacji oraz dezynfekcje systemem UV.


 


image

image

 

PRO 27 UV to jedyny produkt na rynku z tak dużą siłą ssącą i zarazem tak dużymi pojemnikami na płyn i kurz.


 


Co wyróżnia model PRO 27 UV od innych robotów sprzątających?


 

 • Zmywanie z detergentem - prawie wszystkie roboty na rynku mogą zmywać tylko z użyciem wody.
 • Najbardziej precyzyjny algorytm sprzątania PRO - zaawansowane szorowanie dywanów i mopowanie każdego rodzaju podłóg z niespotykaną dotąd precyzją 
 • System dezynfekcji UV - szczegółowa dezynfekcja za pomocą wbudowanej lampy UV.
 • Bezszczotkowy silnik japońskiej marki NIDEC - niezawodny miniaturowy silnik, który pozwala na bardzo wydajną i bezawaryjną pracę urządzenia przez wiele lat.
 • Mopowanie połączone z odkurzaniem - pojemnik aż 300ml (na rynku robotów najczęściej jest to pojemność 100-200ml), silnik ssący pracuje podczas mopowania (większość robotów musi sprzątać „na 2 razy", czyli najpierw odkurzyć, a dopiero później przejść do mopowania).
 • Najnowsze czujniki BC Slant Sensors - robot pracuje na na wszystkich powierzchniach, również na większości czarnych dywanów i płytkach.
 • Nowoczesna nawigacja laserowa LDS Pro 6.0 - urządzenie doskonale orientuje się w przestrzeni, precyzyjnie skanuje otoczenie i sprząta z najwyższą dokładnością.

 


Najbardziej zaawansowane systemy sprzątania
image

image

Innowacyjne tryby sprzątania opisane poniżej, dotyczą zarówno odkurzania jak i mopowania (w pozostałych urządzeniach na rynku, tryby dodatkowe dotyczą tylko i wyłącznie mopowania). Jest to nowość oraz niesamowity przełom wśród algorytmów sprzątania robotów. Jesteśmy dumni, że jako COBBO Robotics wprowadzamy je jako pierwsza firma na świecie.


image 

 

Sprzątanie PRO ("jodełkowe w kratkę")

Tryb dedykowany do powierzchni wymagających maksymalnie precyzyjnego sprzątania. Jest to innowacyjny i bezkonkurencyjny algorytm, którego nie sposób znaleźć w innych robotach sprzątających. Robot porusza się "w kratkę" oraz imituje ruch ludzkiej ręki, podczas "jodełkowego" sposobu pracy.

 

image 

 

Sprzątanie "w kratkę"

System, podczas którego robot porusza się w poziomie jak i w pionie, tworząc na mapie charakterystyczną "kratkę". Urządzenie pokonuje czyszczone powierzchnie wzdłuż i wszerz, dzięki czemu mamy pewność, że robot przejeżdża przez te same miejsca dwa razy.

 

image 

 

Sprzątanie "jodełkowe"

Robot sprzątający porusza się w sposób naśladujący ruchy ludzkich dłoni w kształcie litery "Y". Obejmuje to przestrzeń w pobliżu liniowej trasy sprzątania i w krótkim odstępie czasu robot podwójnie sprząta to samo miejsce.

 

image 

 

Sprzątanie standardowe

Podstawowy tryb sprzątania polega na równoległym przemieszczaniu się robota wzdłuż sprzątanego pomieszczenia. Zalecany jest do codziennej, regularnej pracy urządzenia na umiarkowanie zabrudzonych powierzchniach.

image

image


Aplikacja Tuya Smart

Nr 1 na świecie wśród aplikacji do zarządzania inteligentnymi urządzeniami!

Aplikacja Tuya Smart pozwala na m.in:

 • interfejs w języku polskim
 • podgląd, sterowanie i zarządzanie robotem
 • wydawanie poleceń za pomocą mowy (Amazon AlexaGoogle Assistant)
 • automatyczny podział mapy na pokoje i strefy
 • możliwość obsługi nawet 10 pięter
 • wyznaczanie zakazanych stref oraz wirtualnych ścian
 • 3-stopniową regulację intensywności mopowania
 • 4-stopniową regulację siły ssania
 • automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej
 • rozbudowany harmonogram pracy na poszczególne pokoje w każdy dzień tygodnia
 • monitorowanie eksploatacji części takich jak filtr, szczotki boczne i inne.

image


image
image

image

 

 • PRO 27 UV inteligentnie rozpoznaje dywany i podnosi siłę ssącą, dodatkowo włącza maksymalną siłę ssącą przy długości włosia powyżej 1,5cm

 

 • Dzięki nowoczesnym czujnikom, robot może pracować na większości czarnych powierzchni takich jak czarne dywany lub czarne płytki

 

 • Za pomocą nawigacji laserowej zapamiętuje mapę pomieszczeń i możesz go skierować do dowolnego miejsca w Twoim domu (nie jest to możliwe w robotach z nawigacją żyroskopową

 

 • Robot po podłączeniu do sieci WiFi samodzielnie pobiera aktualizacje, dzięki czemu proces dopasowania systemu sprzątającego jest coraz bardziej skuteczny

 

 • PRO 27 UV wypowiada komunikaty w języku polskim

 

 • Jest najniższym robotem odkurzająco-mopującym z laserem na rynku - jego wysokość to jedynie 98mm

 

 • Pojemnik na płyn o pojemności 300ml z elektroniczną pompą do dozowania wody (3 poziomy intensywności ustawiane za pomocą aplikacji) oraz z systemem „Water Stop" - po zatrzymaniu robot blokuje dysze i zapobiega wydostaniu się na zewnątrz płynu

 

 • COBBO PRO 27 UV ma również możliwość wyłączenia wjazdu na dywany podczas mopowania

 

 • Robot wyposażony jest w koła OFF-ROAD 71mm, co pozwala na pokonywaniu 2cm przeszkód (większość robotów na rynku posiada koła nieprzekraczające średnicę 65mm)

 

 • Pojemność baterii 5200mAh odpowiada czasowi pracy przez 150-200 minut, a zatem urządzenie posprząta od 250-300m2 powierzchni na jednym ładowaniu

 

image

image
image

image

 

image


 

Co znajduje się w opakowaniu?


Zestaw COBBO PRO 27 UV został bogato wyposażony i zawiera następujące komponenty:

- kompletny robot sprzątający (z zamontowaną szczotką boczną, szczotką główną, filtrem HEPA i pojemnikiem)

- konsola mopująca

- stacja opróżniająca (wraz z zainstalowanym workiem)

- szczoteczka serwisowa (znajduje się pod klapką stacji opróżniającej)

- instrukcja obsługi w języku Polskim,

- pilot sterujący

- 2x baterie typu AAA do pilota

 

 

 

Dodatkowe akcesoria eksploatacyjne:


image

Nakładka mopująca x1


Gruby i chłonny mop wielokrotnego użytku pozwalający na skuteczne mopowanie nawet najbardziej wymagających powierzchni.


image

Szczotka boczna x2


Została wyposażona w system przeciw wplątywaniu się włosów.


image

Worek do stacji x2


Pojemny worek wykonany z włókniny filtracyjnej, do którego odsysane są wszelkie nieczystości z pojemnika robota za pośrednictwem stacji opróżniającej.

image

Jednorazowa nakładka mopująca x10


Jednorazowa nakładka mopująca przeznaczona do mopowania płaskich powierzchni.

image

image
image
image

image

 


 

Kupując COBBO PRO 27 UV oprócz robota otrzymujesz szereg udogodnień związanych z usługami posprzedażowymi

 Gwarancja


Oferujemy 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia jej w dowolnym momencie (nawet dzień przed zakończeniem podstawowej gwarancji) do 5 lat.
Akcesoria


W naszym sklepie możesz zakupić każdą ilość części eksploatacyjnych takich jak filtry, szczotki czy mopy w najniższej cenie - bez obaw o ich dostępność.
Pomoc w obsłudze


Każdy z naszych klientów otrzymuje kontakt do opiekuna, który pomaga poznać pełen wachlarz zastosowań robota oraz indywidualnie dostosuje wraz z klientem optymalne ustawienie robota do każdego domu. Pomoc w obsłudze obowiązuje przez cały okres użytkowania urządzenia.
Darmowy przegląd


Po upływie roku od zakupu robota sprzątającego masz możliwość przeprowadzenia darmowego, corocznego przeglądu sprzętu przez doświadczony zespół serwisowy.
Serwis door-to-door


W razie potrzeby naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Nasze zaplecze serwisowe w ciągu 5 dni roboczych odsyła w pełni sprawne urządzenie na wskazany adres.
Możliwość przetestowania urządzenia


Ze względu na charakter produktu oferujemy w pełni darmowe przetestowanie urządzenia w domowych warunkach klienta, dzięki czemu można sprawdzić możliwości robota w praktyce.

image1. Jaki płyn możemy stosować w robocie?


Dedykowany płyn o pojemności 1L (koncentrat) można zakupić w naszym sklepie. Płyn wystarcza na około 600 cykli mopowań. Przed zastosowaniem innych płynów, należy skontaktować się z opiekunem produktu w celu dostosowania odpowiedniej dawki. 


2. Czy robot poradzi sobie z dywanami o długim włosiu?


Tak, roboty sprzątające serii PRO sprzątają dywany o długości włosia nawet 4cm. Co więcej - urządzenie automatycznie podnosi siłę ssącą gdy tylko wykryje pod sobą dywan, a wysokie koła pozwolą mu bez trudu wjechać na najwyższe dywany.3. Czy robot poradzi sobie z sierścią zwierząt?


Tak. Jest on wyposażony w szczotki boczne z systemem przeciw wplątywaniu się włosów, a także szczotkę główną z gumowymi elementami, które ułatwiają zbieranie z podłogi sierści i włosów.4. Czy robot musi mieć dostęp do internetu aby poprawnie pracować?


Nie jest to konieczne. COBBO PRO 27 UV może pracować w trybie automatycznym już po kliknięciu jednego przycisku. Dostęp do internetu umożliwia nam śledzenie pracy robota.
5. Czy do uruchomienia robota wymagana jest aplikacja?


Nie. Możemy sprzątać nasz dom bez konieczności używania aplikacji, jednak właśnie dzięki niej otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcji jakie zostały zawarte w urządzeniu.

 


6. Jak reaguje robot na zmiany położenia przedmiotów np. mebli?


Jeśli w mieszkaniu nastąpiły zmiany w ustawieniu różnego rodzaju mebli, nie musimy martwić się o to, jak będzie pracował robot. W każdym cyklu sprzątania będzie on analizował dokładnie przestrzeń przy użyciu nawigacji laserowej. W ten sposób mamy pewność, że robot dotrze do każdego miejsca.

 


7. Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne robota?


Wszystkie urządzenia jakie oferujemy, są dostępne tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

 

 

 

Zanim rozpoczniesz użytkowanie urządzenia, zapoznaj się z instrukcją łączenia robota z aplikacją Tuya Smart oraz instrukcją dozowania płynu wraz z instalacją nakładki mopującej na pojemniku. Kliknij w odpowiedni przycisk poniżej, aby zobaczyć poradniki.

 

image
imageimage

Dowiedz się więcej!Jeśli masz jakieś pytanie - zadzwoń do nas


tel. 17 200 03 60


Infolinia czynna od poniedziałku


do piątku w godzinach 9:00-16:00

 

image

image
image
image
image


 • Jestem początkującym posiadaczem robota sprzątającego i już na tym etapie mogę powiedzieć że to była świetna decyzja żeby go kupić. Dobrze odkurza ,myje ,ustawienie go jest bardziej intuicyjne nie było żadnych problemów. A kilka pytań które miałam szybciutko rozwiała Pani z infolinii, także szczerze polecam
  Karolina ✅ (Potwierdzony zakup) (2023-06-06)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Produkt po pierwszym teście spisuje się rewelacyjnie, zobaczymy co będzie później ....
  Tomasz ✅ (Potwierdzony zakup) (2023-06-06)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Uwielbiam ! Za wszystko: za piękny wygląd, dokładne odkurzanie, dokładne mopowanie, łatwość obsługi, nieobijanie się od mebli i innych sprzętów - dosłownie za wszystko :)

  Robot kupiliśmy jako sprzęt pomocniczy dla mnie gdy w natłoku codziennych obowiązków nie mam czasu posprzątać. W tej chwili wyparł prawie całkowicie odkurzacz na kablu - tamtego używam już głownie do sprzątania pod łóżkiem i meblami, które dla robota są za niskie.

  Syn alergik na kurz i roztocza - odkąd mamy robota, który jeździ regularnie co 2 dzień w domu jest znacznie mniej kurzu na meblach. Syn też znacznie mniej kaszle.

  Świetna obsługa klienta - odpowiadają zawsze i na każde pytanie - jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby zostawili mnie bez odpowiedzi.

  Aplikacja czytelna i banalnie prosta w obsłudze.

  Na początku miałam wyrzuty sumienia, że to co powinnam robić ja robi za mnie robot - mamy go miesiąc i już się ich pozbyłam. Uwielbiam to, że mam czysto, że w końcu nie mam wyrzutów sumienia, że muszę pracować a podłoga się klei, albo lata pełno kurzu.

  Mam nadzieję, że będzie służył jak najdłużej bezawaryjnie :)
  Martyna ✅(Potwierdzony zakup) (2023-05-29)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Po wielu obejrzanych filmach z prezentacjami, przeczytaniu masy opinii na temat robotów sprzątających wybór padł Cobbo pro 27 uv. Rewelacyjnie sprząta i mopuje. Super, że podczas mopowania jednocześnie zamiata powierzchnię co daje jeszcze większe rezultaty czystości. Polecam każedmu.
  Łukasz ✅(Potwierdzony zakup) (2023-05-15)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Robot dobrej jakości , nie mogę się napatrzeć jak dobrze mopuje , przy pierwszym włączeniu miał problem z opróżnianiem pojemnika, ale szybko się nawrócił ;) Polecam
  Aneta ✅(Potwierdzony zakup) (2023-05-15)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • To mój 3 robot sprzątający i jednocześnie najlepszy. Poprzednie roboty to ILife i Rumba . Cobbo ma świetną mapę bardzo dobrze sprzątanie mopuje. Daje 10/10 polecam
  Tomasz ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-26)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Wszystkiego.
  Robert ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-21)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Ogolnie jestem jak narazie bardzo zadowolony ?
  Tomasz ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-20)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Cobboś jest rewelacyjny, mistrz w odkurzaniu ,mopowania extra , polecam
  Katarzyna ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-20)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Norbert ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Robot spełnia moje oczekiwania. Nie żałuję, że kupiłam. Pomaga mi w utrzymaniu czystości w domu.
  Teresa ✅(Potwierdzony zakup) (2023-04-14)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Perfekcyjny pod każdym względem odkurzanie bardzo dokładne jak i mycie rewelacja polecam.
  Aleksandra ✅(Potwierdzony zakup) (2023-03-30)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Wysprzątane jak nigdy wcześniej
  Przemysław ✅(Potwierdzony zakup) (2023-03-30)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Z czystym sercem polecam Cobbo pro 27 Uv! Piekny design, intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja, opcja mopowania czyni cuda na mojej podłodze!
  Sprzata za mnie, a to najważniejsze :)
  Anna ✅(Potwierdzony zakup) (2023-03-30)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
 • Robot jest naprawdę super. Dobry sprzęt w super cenie. U mnie spisuje się na medal? Napewno kupiłabym go jeszcze raz beż zastanowienia!
  Dagmara ✅ (Potwierdzony zakup) (2023-03-21)
  Jakość
  Praca urządzenia
  Obsługa klienta
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

✅ OPINIE UŻYTKOWNIKÓW. Zgodnie z dyrektywą Omnibus obowiązującej od dnia 01.01.2023 wszystkie opinie, które są oznaczone "zakup potwierdzony" pochodzą tylko i wyłącznie od  klientów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Zobacz jak pozyskujemy opinie 
guzik1.png