Półki sklepów ze sprzętem AGD uginają się od robotów kuchennych. Zwykłe roboty kuchenne z blenderem ciężko porównać do wieloczynnościowego robota kuchennego, który ma o wiele więcej funkcji i kilka razy większą moc. To tak jakby porównać walkmana z lat ‘90 ze smartfonem. Pierwszy z nich jest reliktem zeszłej epoki, a to drugi prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania obecnego dziesięciolecia. Jaki więc robot kuchenny wybrać? Przeczytaj artykuł, a z pewnością podejmiesz dobrą decyzję!

Najlepszy robot kuchenny ma mnóstwo funkcji i pełni wiele ról

Super robot kuchenny potrafi zaoszczędzić czas, miejsce i pieniądze. Dzięki mocnemu silnikowi i dużej mocy grzania robot błyskawicznie sieka i podgrzewa.

Zastępuje mnóstwo innych urządzeń, takich jak, mikser, malakser, patelnia, garnek, waga kuchenna, parowar, blender, maszynka do mielenia mięsa, młynek do kawy, młynek do lodu, inhalator czy maszynka do wyrabiania ciasta. Z kolei one zajmują cenne szafki w kuchni i sporo kosztują.

Co robi robot kuchenny?

Przykładowo, najnowsze roboty kuchenne potrafią:

 • pokroić warzywa,
 • zmielić mięso, ziarna kawy czy zbóż,
 • zmiksować zupę,
 • ubić białka,
 • podsmażyć kotlety,
 • skruszyć lód,
 • wyrobić ciasto,
 • odmierzyć składniki,
 • zrobić soki, shake’a lub smoothie,
 • smażyć, piec, gotować, mieszać…

…i nie tylko! W robocie kuchennym COBBO znajdziesz w sumie 24 funkcje. Najtańsze roboty kuchenne są głośne, zużywają dużo prądu, nie są przystosowane do pracy w obciążeniu np. przy wyrabianiu ciasta, plastikowe tryby, często się łamią ich żywotność jest bardzo krótka, a dodatkowo jest problem z serwisem, nie posiadają nawet połowy opcji wymienionych powyżej. Trzeba zadać sobie pytanie czy warto je w ogóle kupować?

Nie wiesz, co ugotować? Podpowiedź znajdziesz w jednym z kilkuset przepisów

Robot kuchenny COBBO Thermo Plus ma wbudowane w urządzenie kilkaset przepisów na:

 • śniadania,
 • obiady,
 • kolacje,
 • i desery.

Nie trzeba nawet odchodzić od robota, aby dowiedzieć się, ile i jakich składników będzie potrzebne. Zbędne stają się książki kucharskie. Nie musisz spędzać czasu na poszukiwaniach dobrych przepisów w internecie, czasopismach czy grupach kucharskich. Jeśli zaprogramowanych w robocie przepisów okaże się w pewnym momencie dla Ciebie za mało, na stronie internetowej COBBO i stronie na facebook’u znajdują się darmowe, codzienne aktualizacje – specjalnie przystosowane do robotów kuchennych COBBO.

W przepisach wbudowanych w urządzenie zaprogramowane są informacje o liczbie obrotów, czasie i temperaturze podczas każdego kroku, dzięki czemu nawet największy laik poradzi sobie z ugotowaniem smacznej potrawy! Bo czynności użytkownika jeśli korzysta z zaprogramowanego przepisu, sprowadzają się jedynie do włożenia produktów w momencie kiedy robot o nie poprosi i przekręceniu pokrętła.

Z wieloczynnościowym robotem kuchennym nie musisz umieć gotować, aby przygotować pyszne danie

Robot kuchenny z funkcją wyrabiania ciasta pozwoli na upieczenie pizzy czy naleśników, nawet jeśli nie robiło się tego nigdy wcześniej! Intuicyjne menu pozwoli błyskawicznie opanować sztukę gotowania.

Jeśli jednak będziesz mieć jakieś pytania, chętnie odpowie Ci na nie konsultant marki COBBO. Pożegnaj się z godzinami spędzonymi w kuchni na krojeniu, smażeniu czy gotowaniu. Przyjęcia wydawane w domu nie będą już kojarzyć Ci się z długim staniem w kuchni! Dzięki wielofunkcyjnemu robotowi kuchennemu z funkcją gotowania możesz wreszcie spędzić czas z gośćmi i co chwila zaskakiwać ich nowymi daniami, deserami, shake'ami czy drinkami.

Z kolei w zabieganym tygodniu pośpisz trochę dłużej, bo ciepłe i pożywne śniadanie dla Ciebie i Twojej rodziny przyrządzisz w kilka minut. Nie musisz już wybierać pomiędzy zdrowym gotowaniem a czasem spędzonym z dziećmi – miej jedno i drugie!

Podsumowanie

Robot kuchenny COBBO Thermo Plus to idealny prezent dla pary nowożeńców,  gadżet kuchenny dla osoby przechodzącej dietę, zabieganych rodziców noworodka i wielu innych osób, które potrzebują szybko ugotować coś zdrowego i smacznego.

Dokonując zakupu robota kuchennego COBBO Thermo Plus zyskujesz czas na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. To inwestycja, która szybko się zwraca – badania wykazują, że większość użytkowników Cobbo, nie potrafi już wyobrazić sobie bez niego życia!