Poznaj nowe funkcje w robocie kuchennym COBBO 7!

Dostępna jest już do pobrania najnowsza aktualizacja systemu robota, która wprowadza dwie nowe funkcje:

  • 2 programy mycia naczynia miksującego – głębokie czyszczenie oraz szybkie mycie
  • Dedykowany program do malaksera, czyli opcjonalnego akcesorium dostępnym do zakupienia na naszym sklepie


Jak używać nowych funkcji?

Nowe pozycje są dostępne w menu szybkich funkcji, do których możesz przejść z poziomu głównego ekranu robota, klikając w prawym górnym rogu na ikonę „▶▶”.

Wybierając pozycję „Mycie misy”, zobaczysz instrukcję czyszczenia misy. Następnie możesz wybrać jedną spośród dwóch opcji, w zależności od stopnia zabrudzenia naczynia. Wyświetli się program, który wystarczy uruchomić po wykonaniu czynności we wcześniejszej instrukcji.

Wybierając pozycję „Malakser”, zobaczysz instrukcję montażu akcesorium w robocie, a następnie wyświetli się program dopasowany specjalnie do przystawki, dzięki której pokroisz ulubione warzywa i owoce na równomierne wiórki lub plasterki.

Jak zaktualizować robota do najnowszej wersji?

Jeśli Twój robot został zakupiony w terminie do 1 października 2022 roku, pobierz aktualizację z naszej strony internetowej, a następnie wykonaj aktualizację za pomocą bocznego dysku. Otrzymana po aktualizacji wersja oprogramowania to 1.6.7.

Jeśli Twój robot został zakupiony w terminie po 1 października 2022 roku, wejdź w zakładkę „Aktualizacja systemu” w ustawieniach robota. Aktualizacja powinna być automatycznie dostępna. Otrzymana po aktualizacji wersja oprogramowania to 1.6.6.

Jeśli nie widzisz przycisku do aktualizacji, zmień czas uśpienia w ustawieniach na kilkadziesiąt minut, upewnij się, że robot jest podłączony do sieci Wi-Fi, wyjdź do głównego menu i pozostaw robota, aby zaczytał aktualizację gotową do instalacji. Po upływie kilkunastu minut sprawdź, czy przycisk do aktualizacji pojawił się w menu „Aktualizacja systemu”. Wykonaj aktualizację i uruchom robota ponownie.

Dowiedz się więcej o produkcie!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz robota kuchennego COBBO 7 lub malaksera, kliknij w odpowiedni przycisk poniżej, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów.

Robot kuchenny
COBBO 7


Akcesorium do robota
Malakser