COBBO 7 zwycięzcą najnowszego rankingu robotów kuchennych w artykule dostępnym na Wirtualnej Polsce!

Z dumą ogłaszamy, że nasz robot kuchenny zajął #1 miejsce w rankingu 15 najpopularniejszych modeli na polskim rynku!


Jest nam bardzo miło, że roboty COBBO cieszą się coraz większym uznaniem wśród naszych zadowolonych klientów. W najnowszym rankingu opublikowanym na łamach portalu Wirtualna Polska, model COBBO 7 konkurował w kryteriach takich jak technologia, funkcjonalność czy jakość wykonania.

Kliknij link, aby zobaczyć ranking!https://kuchnia.wp.pl/ranking-najlepszych-robotow-kuchennych-2023-6955603151157792a?utm_source=combreak

Jako marka COBBO Robotics naszym priorytetem jest tworzenie urządzeń wykorzystujących najnowocześniejsze technologie dostępne na świecie o największej funkcjonalności przy zachowaniu możliwie niskich cen. Cieszymy się, że nasze starania kolejny raz nie przeszły bez echa.

Od momentu wejścia na rynek, COBBO 7 zyskał sympatię wielu osób z kilku ważnych powodów. Posiadamy darmową bazę łącznie ponad 2000 przepisów, która wciąż się rozwija, m.in: o przepisy naszych użytkowników. Do urządzenia powstają nowe akcesoria, a oprogramowanie jest wzbogacane o nowe funkcje, (np. Smart Start). Ponieważ jesteśmy pewni jakości urządzenia, każdy klient może przedłużyć gwarancję, wysłać robota na przegląd lub zakupić dowolne akcesorium w niskiej cenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zwycięskim robocie, kliknij w robota lub w link!

Wielofunkcyjny robot kuchenny COBBO 7

Moc: 1500 W
Obroty/min: 35-11000
Grzałka: 160°C

Przejdź do produktu