W dniach 16-17 grudnia 2023 roku miało miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie. Jako marka COBBO Robotics, mieliśmy przyjemność zostać głównym sponsorem XXIII Międzynarodowego Puchar Polski IFA w Armwrestlingu, które zgromadziło najsilniejszych sportowców jak i entuzjastów dyscypliny Armwrestlingu. Zawody odbywały się w ramach Pucharu Polski, o który walczyli profesjonalni sportowcy, jak również amatorzy, chcący udowodnić swoją siłę.

Czym jest Armwrestling?

Armwrestling, znany również jako zapasy na dłonie, to dyscyplina sportu, w której zawodnicy zmierzają się w pojedynkach, próbując przeważyć dłoń przeciwnika na specjalnym stole. To nie tylko wyraz siły, ale także techniki, zręczności i determinacji. Zawodnicy podczas turnieju prezentowali niebywałą siłę, wypracowywaną latami treningów, ale także sprawność i umiejętność wykorzystywania różnych taktyk.

W wydarzeniu udział wzięło wiele kobiet i mężczyzn, a sala wypełniła się po brzegi. Panował żywy doping, tworząc niesamowitą atmosferę rywalizacji. Każdy pojedynek był momentem pełnym napięcia i ekscytacji. Widzowie ze skupieniem obserwowali trwające pojedynki.

Wszystkie oczy były skierowane na zawodników rywalizujących o tytuły mistrza. Zawodnicy prezentowali silnie zbudowane sylwetki, ale również i techniczne umiejętności, co sprawiało, że każdy pojedynek był nieprzewidywalny. Widowisko było zatem pełne zwrotów akcji.

Cieszymy się, że jako marka COBBO Robotics mogliśmy zostać głównym sponsorem tego sportowego wydarzenia, które odbyło się już w 23 edycjach i przyciąga z roku na rok coraz większe zainteresowanie.

Dziękujemy organizatorom wydarzenia za bardzo pozytywną współpracę oraz za dostarczenie sporej dawki emocji. Gratulujemy kolejnej udanej edycji, życzymy wielu sukcesów i rozwoju dyscypliny zarówno w Polsce jak i w Europie.

Zachęcamy Cię do przeczytania artykułu o przebiegu zawodów, klikając link poniżej:

Do artykułu!