Marka Cobbo jest jednym z liderów w dziedzinie nowoczesnych systemów domowych, które pozwolą utrzymać wysoki standard czystości w każdym domu, to coś, do czego warto dążyć. Uporządkowane mieszkanie zapewnia poczucie komfortu, a także lepiej nastraja do wykonywania codziennych obowiązków. Skąd jednak wziąć na to czas? Sprawdzonym sposobem przez setki tysięcy Europejczyków na zaoszczędzenie wielu godzin każdego tygodnia, będzie zainwestowanie w taki sprzęt, jak na przykład robot odkurzający czy robot myjący okna.

Istnieje jednak jeszcze jedna kwestia związana z prowadzeniem domu, która zabiera czas i to nawet bardziej niż sprzątanie. Jest nią gotowanie. O ile ludzie różnią się między sobą zwyczajami dotyczącymi sprzątania – jedni robią to codziennie, inni raz w tygodniu, to z przyzwyczajeniami żywieniowymi mamy podobne nawyki. W jaki sposób możesz zyskać czas i w tej dziedzinie życia? Jednym z najbardziej sprawdzonych i skutecznych metod, jest umieszczenie w swojej kuchni wysokiej klasy, inteligentnego robota kuchennego.

Robot kuchenny wielofunkcyjny – jaki wybrać?

Potrzebujesz pomocnika, a konkretnie inteligentnego wielofunkcyjnego robota kuchennego… Wyręczy Cię on w wielu czynnościach i dopilnuje, aby wszystko było ugotowane tak, jak chcesz. Wybierz ulubioną potrawę w menu urządzenia, a inteligentny robot zrobi to za ciebie, prosząc Cię tylko o wrzucenie odpowiednich produktów, we wskazanym momencie. Nie musisz już stać przy kuchni, mieszać i pilnować, aby nic się nie przypaliło. Jak to jest możliwe?

Dzieje się tak, ponieważ w najnowszych robotach kuchennych marki COBBO zaprogramowane jest kilkaset przepisów na dania śniadaniowe, obiadowe, desery, koktajle, kolacje, potrawy fit ciasta i wiele innych. Ktoś za Ciebie sprawdził każdy z nich i dobrał do niego odpowiednie ustawienia sprzętu, aby dania były po prostu pyszne.

Baza przepisów jest codziennie aktualizowana w internecie. Za pomocą dysku zewnętrznego, który dołączony jest do zestawu, ściągniesz je do swojego wieloczynnościowego robota kuchennego. Jednak nie każda marka może poszczycić się takim rozwiązaniem. Nie wiesz, którą wybrać? Zobacz, dlaczego warto zaufać COBBO.

COBBO – firma sprawdzona przez Polaków

Obecnie coraz ciężej znaleźć markę, która jest polska w 100%. Taka właśnie jest COBBO. Od ponad 10 lat oferujemy produkty z najwyższej półki w konkurencyjnych cenach, często przebijając ofertę zagranicznych gigantów.

W swojej ofercie COBBO proponujemy m.in.:

Robot myjący okna (modele i3 oraz e3) wyczyści prawie każdą powierzchnię i to bez wysiłku z Twojej strony. Z nim mycie okien przestanie być przykrym obowiązkiem, a zacznie być czystą formalnością. Wystarczy że nałożysz go na okno, które wymaga wyczyszczenia a cała praca zostanie wykonana przez to właśnie urządzenie.

Z kolei robot odkurzająco-mopujący CAMERA NAWIGATION CF11 dzięki zasięgowi do 200 metrów kwadratowych dyskretnie poradzi sobie z każdym mieszkaniem czy domem, i to niezależnie od poziomu zabrudzeń. Naciskasz jeden przycisk, który uruchamia inteligentny program sprzątania, a robot sam zapoznaje się z Twoim domem, dzięki wbudowanej rejestrującej kamerze. Zrobi mapę całego mieszkania i centymetr po centymetrze, odkurzy lub zmopuje na mokro, każde pomieszczenie, a na koniec zaraportuje swoją pracę na Twoim smartfonie.

Robot kuchenny COBBO Thermo Plus tp-6

Urządzenie składa się z naczynia parowego, noży, mieszadła motylkowego, łopatki, koszyka, misy mieszającej, inteligentnego ekranu LCD i pokrętła sterującego. Wielofunkcyjność  robota kuchennego pozwala na zastąpienie:

 • młynka do kawy,
 • młynka do zbóż,
 • kruszarki do lodu,
 • garnka,
 • patelni,
 • wagi kuchennej,
 • shakera,
 • malaksera,
 • miksera,
 • blendera,
 • maszynki do mielenia mięsa,
 • kruszarki do lodu,
 • maszyny do robienia soków,
 • inhalatora,
 • maszynki do wyrabiania ciasta…

…i wielu innych! 24 funkcje urządzenia (takie jak: siekanie, smażenie, gotowanie na parze, gotowanie, ubijanie, miksowanie czy blendowanie) pozwalają zastąpić ponad 20 różnych urządzeń.

COBBO Thermo Plus tp-6 ma kompaktową budowę, dzięki której nie tylko pozwoli zaoszczędzić mnóstwo miejsca, ale sam zajmie go niewiele. Dzięki silnikowi o mocy 500W można przyrządzić surówkę w kilkanaście sekund, a moc grzania 1000W pozwala na ugotowanie zupy w niecały kwadrans. A w przypadku jakiekolwiek pytań co do metod korzystania z urządzenia, wraz z zakupem otrzymasz numer telefonu do konsultanta COBBO, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Wybierz COBBO!

Zamów prezentację domową robotów sprzątających, najlepszego robota kuchennego i innego sprzętu marki COBBO, na którym przedstawiciel pokaże Ci, jak obsługiwać urządzenie. Sprawdź na własnej skórze, że za świetną jakość warto zapłacić, tym bardziej tak konkurencyjną cenę!