Współczesny rynek usług wciąż coraz bardziej doskonali w kwestii obsługi klienta, nie tylko na etapie sprzedaży, ale także w okresie posprzedażowym. To właśnie w ten sposób kształtuje się trwała więź między marką a klientem oraz tworzy się obraz firmy o dobrej reputacji, którą można bez wątpienia polecić swoim znajomym, rodzinie i innym.

W niniejszym artykule przedstawimy wszystkie dodatkowe usługi, na które może liczyć każdy klient lub użytkownik urządzeń naszej marki - COBBO Robotics. Wiele z nich stanowią unikalne rozwiązania, które wyróżniają nas spośród innych firm na rynku i wynikają z wieloletniej praktyki czy wnikliwej analizy pojawiających się potrzeb.

Obecnie klienci poszukują czegoś więcej niż tylko samego produktu lub standardowej obsługi. Chcą doświadczyć pełnej opieki, wsparcia oraz indywidualnego podejścia. Warto podkreślić, że w zależności od branży, usługi te mogą się od siebie różnić. Jako specjaliści z branży małego AGD, zajmując się sprzedażą robotów do użytku domowego przez ponad 15 lat wiemy, na czym najbardziej zależy użytkownikom tego typu urządzeń.


Każdy klient marki COBBO Robotics otrzymuje:

  • doradztwo konsultanta przy wyborze odpowiedniego urządzenia do swojego domu - bo wiemy, że nie każdy robot posiada funkcje, którę mogą być istotne w Twoich warunkach.
  • możliwość darmowego wypróbowania urządzenia w swoim domu - bo jesteśmy pewni, że najlepszą decyzję zakupową podejmiesz widząc najwyższą jakość pracy naszych urządzeń w swoim domu.
  • pomoc opiekuna w obsłudze urządzeń - bo chcemy, by w razie jakichkolwiek pytań, zawsze być dostępni do Twojej dyspozycji
  • 2 letnią gwarancję door-to-door premium - bo szanujemy Twój cenny czas, dlatego to my odbierzemy urządzenie i zwrócimy je średnio do 5 dni roboczych całkowicie za darmo.
  • opcję przedłużenia gwarancji (łącznie do 5 lat) podczas całego okresu obowiązywania gwarancji standardowej - bo wierzymy, że podjęcie słusznej decyzji powinno być oparte na podstawie własnych doświadczeń, a nie z powodu euforii obecnej podczas zakupu urządzenia.
  • możliwość skorzystania z darmowego, corocznego przeglądu robota sprzątającego - bo zależy nam, by każdy klient mógł sprawdzić swoje urządzenie pod okiem naszych specjalistów.
  • stały dostęp do wielu akcesoriów w bardzo niskiej cenie i z szybką dostawą - bo zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest to kwestia dla wielu klientów
  • opcję zakupu w dowolnej formie płatności - bo dbamy o to, by każdy miał możliwość wyboru najwygodniejszej dla siebie metody, w tym rat 0%.Wciąż poszerzamy zakres usług dostępnych dla każdego użytkownika naszych produktów. Powstają one w odpowiedzi na pojawiające się zapytania, sugestie i potrzeby szerokiego grona naszych klientów. Wprowadziliśmy między innymi gotowe pakiety akcesoriów eksploatacyjnych, aby użytkownik nie musiał zastanawiać się w jakiej ilości ich potrzebuje do dalszej pracy przez określony czas.

Jesteśmy marką, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta, opieka posprzedażna i gwarancja pracy urządzeń na najwyższym poziomie przez wiele lat.

Każda osoba posiadająca dowolny produkt COBBO Robotics, wspiera polską markę, której ideą jest wprowadzanie na rynek robotów do użytku domowego o najbardziej zaawansowanej technologii, przy zachowaniu konkurencyjnych cen - tak, aby większość gospodarstw domowych mogło sobie na nie pozwolić.

Dowiedz się jakie produkty mamy aktualnie w swojej ofercie i zaufaj naszemu doświadczeniu!

Kliknij, aby przejść do naszego sklepu! (klik)

Zadzwoń a pomożemy z wyborem najlepszego robota do Twojego domu!