Rok 2023 był dla marki COBBO Robotics okresem nieustannego wzrostu i wielu osiągnięć. W świetle dynamicznego rynku inteligentnych robotów do użytku domowego, nasza marka z powodzeniem zdobywa uznanie poprzez innowacyjność, wyjątkową jakość oraz zobowiązanie do zaspokajania potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się utrzymać stały rozwój marki, a nawet pobić kolejne rekordy sprzedaży.

Nasze osiągnięcia w minionym roku obejmują nie tylko rosnącą liczbę zadowolonych klientów, ale także wprowadzenie na rynek nowoczesnych produktów. Zaawansowana technologia, precyzyjne wykonanie , a także najwyższy poziom obsługi posprzedażnej są jednymi z kluczowych atutów, które nas wyróżniają.

Nieustanny rozwój naszych robotów jest efektem pasji do innowacji i ciągłego dążenia do doskonałości. W roku 2023 zainwestowaliśmy w badania i rozwój, co zaowocuje w najbliższym czasie niesamowitymi rozwiązaniami, jakich jeszcze nie było. Wszystko z myślą po to, aby ułatwić życie codzienne naszych klientów i jednocześnie przewyższać ich oczekiwania pod względem wydajności i funkcjonalności.

Przez ostatni rok zbudowaliśmy silną więź z ogromną grupą odbiorców i użytkowników robotów naszej marki, dbając o to poprzez świadczenie doskonałej obsługi oraz reagowanie na ich potrzeby.


Przedstawiamy sukcesy i osiągnięcia, które zasłużyły na szczególne wyróżnienie:


Wprowadziliśmy nowego robota do mycia okien COBBO e5

Ten model z miejsca stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych robotów z naszej oferty. Już niebawem, pojawi siękolejna generacja robotów z tej serii i niemożemy siędoczekać, aż pojawią się w Waszych domach.


COBBO 7 wygrał w rankingu najlepszych robotów kuchennych na łamach portalu wp.pl oraz videotesty.pl

Cieszymy się, że nasz robot kuchenny zyskał miano jednego z najlepszych! Dla osób chcących przekonać się jak świetne jest to urządzenie, przypominamy o możliwości przetestowania robota.Pojawiliśmy się w magazynie Produkty dla Domu 2023

Inteligente roboty do użytku domowego to jeden z najlepszych pomysłów na prezent, szczególnie dla osób wprowadzających się do swojego wymarzonego domu. Jako marka COBBO Robotics niezmiennie wprowadzamy najwyższej jakości produkty oraz poziom obsługi.Zostaliśmy głównym sponsorem XXIII Międzynarodowego Pucharu Polski IFA w Armwrestlingu

Mieliśmy przyjemność zostać głównym sponsorem wydarzenia, które zgromadziło najsilniejszych sportowców i entuzjastów dyscypliny Armwrestlingu. Zawody odbywały się w ramach Pucharu Polski.
Wprowadziliśmy funkcję Smart Start oraz nakładkę do gotowania jajek do robota kuchennego COBBO 7


Wciąż rozwijamy nasze produkty o nowe funkcjonalności, ponieważ wiemy, że wasze sugestie i opinie są dla nas najważniejsze. Z przyjemnością odpowiadamy na potrzeby użytkowników, ponieważ napędza nas to w tworzeniu kolejnych udogodnień.


Dodatkowo, nasze urządzena gościły w testach oraz recenzjach różnych twórców na YouTube, a roboty do mycia okien stały się jednymi z bestsellerów na Allegro i w Media Expert, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc cieszymy się kolejnymi rekordami sprzedaży.


Jakie mamy plany na rok 2024?


Nowe modele urządzeń


Tylko w styczniu, w naszej ofercie na sklepie internetowym www.cobbo.pl pojawił się nowy, przełomowy model robota sprzątającego PRO 28 3D Ultra, a także robot do mycia okien - e6 Slim. Co więcej, robot kuchenny COBBO 7 otrzymał limitowaną wersję!

Nowe akcesoria

W najbliższym czasie spodziewamy się wprowadzić zapowiadany malakser do robota kuchennego COBBO 7, a także kilka innych niespodzianek, które z pewnością będą miłym zaskoczeniem i przypadną Wam do gustu.

Udział w wydarzeniach

Jako marka COBBO Robotics, będziemy brać udział w tegorocznych targach nowoczesnych urządzeń do użytku domowego w Warszawie.

Inwestycje

Planujemy rozbudowę powierzchni magazynowo-produkcyjnych, a nasza siedziba zostanie przeniesiona do nowopowstającego biurowca.


Dziękujemy za kolejny rok razem z nami!