Dzięki Cobbo, codziennie możesz zaplanować zdrową dietę.

Robot wskazuje ilość wartości odżywczych w tym kalorii, przed zrobieniem każdego posiłku.

Dokładnie tak !

Każdy z setek przepisów, który jest dedykowany dla naszego urządzenia, posiada szczegółowe wyliczenia składników odżywczych, kalorii, węglowodanów, białek i tłuszczy przypadających na 100 g danej potrawy.

Są to dania fit, surówki, sałatki, smoothie, świeże soki, koktajle, zupy kremy, zdrowe drugie dania, różnego rodzaju dodatki, małokaloryczne desery,

Dlatego bardzo łatwo można sobie zaplanować zdrową dietę, dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb, dobierając dania, które najbardziej spełnią nasze oczekiwania przy zachowaniu ściśle określonych ilości składników odżywczych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, jesteś w stanie szczegółowo kontrolować swoją dietę, na poziomie każdego przyrządzonego posiłku z Cobbo. Nie musisz się martwić, że ilość dziennych kalorii zaplanowanych przez Ciebie do spożycia zostanie przekroczona, ponieważ urządzenie precyzyjnie pokazuje, ile wartości odżywczych, energetycznych, węglowodanów, białek i tłuszczów posiada każde 100g wybranego przepisu, wszystkie te informacje wyświetlają sie na dużym dotykowym ekranie. Dlatego bardzo łatwo możesz dostosować to do własnych potrzeb.

Jeżeli ćwiczysz na siłowni, biegasz, uprawiasz jakikolwiek sport, chcesz zwiększyć masę mięśniową, lub po prostu schudnąć, to Cobbo stanie się Twoim najlepszym przyjacielem a jednocześnie kucharzem, który przyrządzi w bardzo szybkim czasie sprawdzony i smaczny posiłek dla Ciebie.

Dodatkowo każdy z przepisów Cobbo jest stworzony przez profesjonalnego szefa kuchni, dlatego również gwarantuje najwyższy poziom wykwintnego smaku.